У Дніпрі розповіли, як на спецдільницях у лікарні ім. Мечникова проходять вибори

У Дніпрі розповіли, як на спецдільницях у лікарні ім. Мечникова проходять вибори - фото 1

Пацієнти голосують навіть у "ковідному" відділенні.

Голосують цього дня і на сцецдільницях. У лікарні імені Мечникова мера обирали 66 пацієнтів. Тут працює 16 членів комісії, два поліцейських та представник ДСНС. Голова комісія, каже: відкрились вчасно — рівно о 8-й ранку. А вже за півгодини мобільні групи вирушили до тих пацієнтів, хто самостійно на дільницю прийти не зміг. Окрему скриньку та бюлетені віднесли й до "ковідного" відділення. Попередньо членів комісії та наглядачів переодягли у спеціальні захисні костюми.

На виборчій дільниці у лікарні Мечникова проголосувала близько сотня пацієнтів та медиків. Більшість мера обирали зранку.

Реклама

О 10-й прийшла й Марина.

«Я прийшла усвідомлено. В принципі, це займає хвилин 5–10 мого особистого часу, але я вважаю, що кожен повинен прийти цього дня і зробити вибір для свого майбутнього і майбутнього своїх дітей», — розповіла місцева жителька Марина Сімбухова.

На вході є антисептик та змінні маски, на підлозі — розмітка дистанції. Також усім вимірюють температуру. Безпосередньо на виборчій дільниці проголосували 25 пацієнтів. До решти відправили мобільні групи.

«На місце перебування о 08:30 вийшла наша бригада із трьох членів виборчих комісій, поліції і двох спостерігачів», — зазначила голава виборчої комісії Світлана Кожуріна.

Окрема комісія пішла й до "ковідного" відділення. Попередньо усі члени перевдягалися у спеціальний захисний одяг. Із собою взяли лише ручки, урну для голосування та бюлетені.

«Сьогодні у нас у цьому відділенні чотири виборці. До нас виборці підходять у коридорі, ми видаємо бюлетені, вони голосують, кидають до урни. Потім ми виносимо урну через чистий вихід, її поліцейський запаковує в мішок, далі будемо рахувати», — розповів член виборчої комісії Дмитро Новошевський.

Реклама