У Дніпрі розповіли, як місто жило в перший день послаблення карантину

04.05.2020, 18:22
У Дніпрі розповіли, як місто жило в перший день послаблення карантину - фото 1

Місцеві жителі тепер гуляють набережною і бульварами.

Карантин із послабленнями. З наступного тижня в Україні почнуть відкривати парки та деякі магазини. Утім у Дніпрі обмеження вже почали потроху знімати. Де відтепер можна гуляти і що запрацювало у місті? З’ясовував кореспондент 34 телеканалу.

Зранку на Січеславській набережній людно. Жителі міста гуляють із дітьми, катаються на велосипедах і просто дихають свіжим повітрям. Усе тому, що у Дніпрі відкрили набережні, бульвари та близько сотні зелених зон. У такий спосіб послаблюють карантин.

Місця, з яких зняли обмеження, позначили зеленим кольором на онлайн-мапі. Так, у Дніпрі можна гуляти Січеславською та Заводською набережними, Набережною Перемоги, бульваром Слави тощо. Містяни до рішення спецкомісії ставляться позитивно, бо вже втомилися сидіти вдома.

«Обмеження були необхідні. Те, що відкрили, — здорово. Головне, щоб люди дотримувалися карантину, умов відвідування громадських місць. І все буде добре. Настрій, звичайно, гарний. Але хотілося б, щоб швидше зняли карантин, щоб можна було більш активно проводити вільний час», — ділиться житель Дніпра Роман.
«Думаю, що люди все одно будуть виходити, незважаючи на обмеження. Вічно сидіти на карантині не зможуть. Я думаю, що рішення, в принципі, правильне. Якщо люди будуть дотримуватися правил, то я тільки за», — розповідає житель Дніпра Михайло.

Також у Дніпрі дозволили працювати ремонтним майстерням, СТО та хімчисткам. Та повністю карантин не знімають, тож на місцях чергуватиме поліція, аби жителі дотримувалися встановлених правил порядку.

«Навіть в умовах поетапного зняття карантину за його дотриманням стежитимуть поліцейські патрулі.
Для всіх без винятку, зокрема і для ринків, основне правило — це наявність масок, захисних окулярів, рукавичок і антисептиків.
Далі ми сподіваємося на самосвідомість і дисципліну кожного з вас, шановні земляки», — повідомляє Борис Філатов, міський голова Дніпра.

Карантин в Україні продовжать до 22 травня, — заявив Прем’єр Денис Шмигаль. Утім із наступного тижня відкриють парки, музеї, перукарні та деякі магазини. Також дозволять працювати стоматологам, адвокатам і нотаріусам.

Хочете отримувати оперативні та важливі новини? Підписуйтеся на наші канали в Telegram і Youtube, сторінки в Instagram, Facebook і Twitter. А також приєднуйтеся до нашої групи на Facebook: там ви маєте можливість публікувати власні новини.

Поділитися: