У Дніпрі розповіли, як місцеві хокеїсти повертають утрачену під час карантину форму

11.06.2020, 14:28
У Дніпрі розповіли, як місцеві хокеїсти повертають утрачену під час карантину форму - фото 1

Спортсмени тренуються двічі на день.

Два тренування на день і амбіційні плани на майбутній сезон. Дніпровські хокеїсти повернулися на кригу після карантину. Як готується до нових змагань дніпровське "Динамо", бачив кореспондент 34 телеканалу.

Високі швидкості, точні передачі та потужні удари. Так свої тренування проводять призери юніорського чемпіонату України. Зараз хокеїсти "Динамо" вийшли із самоізоляції та відновлюють форму. Займаються двічі на день. Усе, аби поборотися за золоті медалі у новому сезоні.

«Пашемо, як не в себе. Тому що два місяці дали про себе знати. Багато набрали. І треба все зганяти. Вранці у нас зазвичай півгодини на катання, 15 хвилин на дриблінг із шайбою. І 15 — базові вправи», — розповідає Станіслав Садовіков, гравець ХК "Динамо U-19".

Через карантин минулий сезон довелося завершити достроково. Такій новині у команді не зраділи, — розповідає тренер дніпрян.

«Зі спортивної точки зору, звичайно, його хотілося дограти обов'язково. Спортивний принцип повинен дотримуватися.
Ми сиділи всі на самоізоляції. Хлопці займалися самостійно, але це все одно неповноцінні були тренування. Вони були в домашніх умовах, де місця не так багато, як ось зараз на кризі, наприклад», — ділиться тренер ХК "Динамо U-19" Сергій Лубнін.

У своїй віковій категорії, за підсумками чемпіонату, старша команда "Динамо" посіла третє місце.

«Наша хокейна школа в цьому сезоні була представлена у всіх вікових категоріях. Через дострокове завершення чемпіонату вийшло так, що школа завоювала два перших місця у своїх вікових категоріях, два третіх місця і одне друге. В нас усі шанси стати найкращою школою за результатами», — повідомляє Костянтин Таратута, керівник федерації хокею в області.

 

Півтори хвилини на гру — 30 секунд на перепочинок. На вечірньому тренуванні спортсмени діляться на команди і змагаються між собою. За півгодини зіграли внічию, забивши на двох 16 шайб.

«Атака — гол. Це добре, я вважаю. Реалізація є. Головне, щоб так в іграх було. Ато на тренуваннях забиваємо по 10 штук, а в іграх, буває, виходимо і все мимо летить», — розповідає гравець ХК "Динамо U-19" Станіслав Садовіков.

Старт нового хокейного сезону серед юнацьких команд України заплановано на вересень.

Хочете отримувати оперативні та важливі новини? Підписуйтеся на наші канали в Telegram і Youtube, сторінки в Instagram, Facebook і Twitter. А також приєднуйтеся до нашої групи на Facebook: там ви маєте можливість публікувати власні новини.

Поділитися: