У Дніпрі розповіли, як батьки в кілька кліків можуть отримати соцвиплати

У Дніпрі розповіли, як батьки в кілька кліків можуть отримати соцвиплати - фото 1

Для цього потрібно заповнити електронну форму і дочекатися її обробки адміністратором.

У Дніпрі городяни можуть отримати виплати за новонароджених дітей лише в кілька кліків. Для цього необхідно оформити електронну заявку "єМалятко". Про це повідомили у пресслужбі Дніпровської міськради.

Так, для того, щоб оформити низку послуг, зокрема — виплати батькам новонароджених, потрібно оформити заявку в пологовому будинку, в центрі адмінпослуг, відділі держреєстрації актів цивільного стану, або через сайт Мінсоцполітики України.

«Батьки через електронний кабінет ідентифікують себе електронним ключем і подають заяву, яку обробляють відповідні державні органи. У кожному структурному підрозділі соцзахисту є відповідальна особа, яка контролює обробку електронної заяви в установлений термін», — розповіла начальниця відділу ухвалення рішень управління соцзахисту населення у Індустріальному районі Лівобережного управління соцзахисту населення міської ради Ірина Карпенко.


Зазначимо, що під час оформлення заявок адміністратор центру адмінпослуг заповнює дані на порталі "Дія", після чого роздруковує документ і дає на перевірку заявнику, який згодом повинен його підписати.

Раніше ми писали, як в Україні працює сервіс "Дія": завдяки йому всі державні послуги можна отримати в онлайн-форматі.

Максим Журавель

Хочете отримувати оперативні та важливі новини? Підписуйтеся на наші канали в Telegram і Youtube, сторінки в Instagram, Facebook і Twitter. А також приєднуйтеся до нашої групи на Facebook: там ви маєте можливість публікувати власні новини.

Реклама

Реклама