У Дніпрі розповіли про нові культурні проєкти в умовах карантину

21 травня, 10:20
У Дніпрі розповіли про нові культурні проєкти в умовах карантину - фото 1

Наприклад, попри обмеження дніпровський проєкт "Культурна столиця" продовжує розвиватися: з’являються нові ініціативи та формати їх проведення.

«Основний наголос у чинних і нових проєктах нині ми робимо на онлайн-формат. Окрім цього, плануємо також випуск книг або створення арт-об'єктів. Тобто все те, що не передбачає великого скупчення людей. Також обговорюємо створення єдиної платформи, де улюблені фестивалі дніпрян і гостей міста відбудуться в онлайн-режимі. Умови карантину ставлять перед нами виклик, який дозволить запровадити нові формати, що залишаться згодом і виділять наше місто з-поміж інших у культурному рівні», — розповів керівник художньої ради при міському голові, секретар постійної комісії міської ради з питань освіти, культури, молоді та спорту Григорій Гельфер.


Начальник управління культури департаменту гуманітарної політики Дніпровської міськради Євген Хорошилов розповів, що наразі триває прийом заявок на грантовий конкурс проєктів "Культурна столиця". Кожен житель може отримати фінансування на реалізацію власної культурно-мистецької ідеї. Для цього потрібно підготувати проєкт і подати його на розгляд художньої ради при міському голові. До участі допускаються програми, ініціативи і заходи, реалізація яких спрямована на розвиток культурного середовища та інфраструктури міста, підвищення його привабливості.

«У цей період деякі митці взагалі не мають роботи, і саме цей конкурс — можливість підтримати проєкти у новому форматі. Форма заявки з’явиться на сайті міської ради», — додав чиновник.


Водночас у Дніпрі започатковують дистанційний дитячий творчий конкурс у восьми номінаціях "#НАШІЗІРОЧКИ". Взяти участь у ньому може будь-яка особа у віці від 7 до 16 років. Для цього необхідно записати творчий номер, заповнити заявку і відправити відео до 1 червня за цим посиланням. Головна умова — це щоб номер був записаний не раніше 11 березня. Усі подробиці на сайті.
Також серед нововведень є подання заявки на навчання у закладах позашкільної освіти в онлайн-режимі. Для цього необхідно пройти попередню реєстрацію за посиланням.


Нагадаємо, раніше у Дніпрі відкрили міжнародну виставку акварелі в онлайн-режимі. Вона називається "Весняний розмай".

Олександр Воловоденко

Хочете отримувати оперативні та важливі новини? Підписуйтеся на наші канали в Telegram і Youtube, сторінки в Instagram, Facebook і Twitter. А також приєднуйтеся до нашої групи на Facebook: там ви маєте можливість публікувати власні новини.

Источник: Дніпровська міська рада
Поділитися: