У Дніпрі розпочався Всеукраїнський творчий конкурс #ARTСПАЛАХДНІПРО

19 серпня, 12:25
У Дніпрі розпочався Всеукраїнський творчий конкурс #ARTСПАЛАХДНІПРО - фото 1

Роботи приймаються за номінаціями “Cкульптура”, “Живопис”, “Література”, “Фотографія”, “Аерографія”, “Digital-art” і “Техніка ЕБРУ” (малювання на поверхні води з подальшим перенесенням зображення на папір або іншу тверду основу).

Виконувачка обов’язків директора Дніпровського Будинку мистецтв і організаторка першого Всеукраїнського творчого конкурсу #ARTСПАЛАХДНІПРО Людмила Діннік розповіла, що ідея його створення зародилась ще під час загальнодержавного карантину.

«Ми хотіли, щоб конкурс відбувся не лише онлайн, а і офлайн. Щоб люди мали можливість презентувати свої роботи не лише в Інтернеті. Тому конкурс ми проведемо в два етапи. Перший — онлайн — розпочинається з 18 серпня і триває до 6 вересня. В цей період учасники конкурсу розміщують свої роботи. Вже з 7 до 17 вересня журі оцінює учасників та обирає кращих. 10 жовтня у Дніпровському Будинку мистецтв відбудеться виставка та нагородження переможців», — зазначила Людмила Діннік.


Для участі в конкурсі необхідно заповнити Google-форму, розмістити в Facebook свою конкурсну роботу і особисте фото з нею, з поміткою #artспалахДніпро2020. Переможці конкурсу отримають дипломи та сертифікати на придбання електротехніки в кожній із номінацій у п’яти вікових категоріях. Наприклад, володарі гран-прі отримають сертифікат на тисячу гривень. Крім цього, за здобуття номінації "Приз глядацьких симпатій" буде вручено сертифікат на придбання електротехніки на 400 гривень. Також до кінця 2020 року учасники фінального етапу отримають збірники кращих робіт конкурсу. А ще кожен член журі підготував свої персональні призи. Київська художниця-аерографістка та засновниця авторського курсу з аерографії Анжела Дмитренко обере людину, для якої проведе майстер-клас.

«Завдяки подібним конкурсам відкриваються нові перспективи для самореалізації в сучасному мистецтві. Я вже дев’ятий рік працюю в техніці аерографії й планую відкривати власну школу з цього напрямку. А ви зі свого боку відкривайте для себе цей вид мистецтва, реєструйтесь у конкурсі та беріть у ньому участь», — розповіла Анжела Дмитренко.


Ще один член журі з Києва — креативний директор студії мультимедійних технологій “NAOS.BAND” Олександр Бутенко. Він бажає знайти нових спеціалістів:

— Такі конкурси є дуже корисними. Ми особисто постійно знаходимося в пошуку спеціалістів, які практикують “digital-art” або мають бажання розвиватися в цьому напрямку. Бо цей напрямок є новим, і щоденно з’являється дуже багато крутих робіт і спеціалістів. Цей конкурс дає нам можливість знайти саме таких.


У Дніпрі розпочався Всеукраїнський творчий конкурс #ARTСПАЛАХДНІПРО - фото 128198

Нагадаємо, раніше ми розбиралися в питанні "книги Макса Фрая — фентезі чи казки?".

Також Андрія Кузьменка посмертно удостоїли звання "Герой України". Відповідний указ підписав Президент Володимир Зеленський.

Джерело: Дніпровська міська рада
Поділитися: