У Дніпрі розпочався сезон фонтанів

27 травня, 16:29
У Дніпрі розпочався сезон фонтанів - фото 1

Як символічний подарунок для городян з нагоди послаблення карантину.

У Дніпрі розпочався сезон фонтанів. Таким чином міська влада відзначила початок виходу з карантину. Чи всі водограї запрацювали? Знає кореспондент 34 телеканалу.

Людмила фотографується біля фонтану "Муза". Радіє, що він нарешті запрацював.

«Проходила повз таку красу і радість одразу, тому що можна прийти. У зв'язку з карантином були обмеження. Тому радіємо прекрасному дню і такій прекрасній події», — розповідає жителька Дніпра Людмила.

Задоволені і батьки, бо відтепер можна і з дітьми прогулятися, і освіжитися під час спеки.

«Ми дуже раді, ми часто тут гуляємо з дитиною, а фонтан освіжає повітря. Ми тут поруч живемо, тому проводимо час дуже здорово, дуже любимо, коли фонтан працює», — ділиться житель Дніпра Олексій.

Минулого року у фонтані виявили поломку водних мереж. Відремонтували "Музу" ще наприкінці квітня. Тоді ж профілактику пройшли майже всі водограї міста.

Найважче було запустити фонтан "Білий Лебідь", — кажуть у міськраді. До його ремонту залучали спецтехніку та водолазів. Висота центрального струменя – 50 метрів. Бічні — створюють ефект змаху лебединих крил.

Плаваюча конструкція та абстрактні композиції. "Лебідь" — візитівка міста з 2005 року. Відклали цьогорічний сезон фонтанів, бо хотіли символічно відзначити поступовий вихід із карантину.

«Мер казав, що як тільки буде перший крок послаблення карантину, місто ознаменує це тим, що запустяться фонтани. Ось у нас запустили всі фонтани, повинні були ще сьогодні перед міськрадою. Зараз вирішуємо питання із запуском фонтану на ж/м Західний. Я думаю, до кінця тижня ми його запустимо», — повідомляє Михайло Лисенко, заступник міського голови Дніпра.

Усього у Дніпрі 13 фонтанів. У будні вони працюють із 8 ранку до 8 вечора. У вихідні та святкові дні — до 22:00.

Хочете отримувати оперативні та важливі новини? Підписуйтеся на наші канали в Telegram і Youtube, сторінки в Instagram, Facebook і Twitter. А також приєднуйтеся до нашої групи на Facebook: там ви маєте можливість публікувати власні новини.

Поділитися: