У Дніпрі розпочався садівничий бум

20 травня, 16:52
У Дніпрі розпочався садівничий бум - фото 1

Із послабленням карантину жителі багатоповерхівок приєднуються до популярного у соцмережах флешмобу #Дніпро_Квітуче.

Вони, наводячи лад, висаджують квіти, кущі та дерева. Яскравий квітник з'явився на житловому масиві “Покровський”.

«Інтернет — це хороша річ. І ось коли ми зайшли в Інтернет — дівчата мені подзвонили і кажуть: "Ти бачила, є флешмоб “Дніпро Квітуче”? Давай спробуємо і ми туди". Квіточки в нас там такі гарні. Там і чорнобривці, і кущики. Загалом дуже у нас красиво буде», — каже Валентина Шевченко, що долучилася до акції.


Облаштували частину прибудинкової території і на вулиці 20-річчя Перемоги. Біля дитячого майданчика висадили чорнобривці, петунії та молоді клени. Квіти та садженці отримали від місцевої влади. В результаті вийшов справжній витвір ландшафтного мистецтва.

«Для того, щоб наше подвір’я стало ще кращим, ще зеленішим. Ми його любимо, ми завжди його прикрашаємо. Якщо ми будемо прикрашати свої подвір’я і робити так, щоб було зелено, було красиво, охайно, тоді, мабуть, і настрій буде, підемо далі», — розповідає Ольга Шибка, яка теж долучилася до флешмобу.

Хочете отримувати оперативні та важливі новини? Підписуйтеся на наші канали в Telegram і Youtube, сторінки в Instagram, Facebook і Twitter. А також приєднуйтеся до нашої групи на Facebook: там ви маєте можливість публікувати власні новини.

Поділитися: