У Дніпрі розпочався опалювальний сезон

У Дніпрі розпочався опалювальний сезон - фото 1

Наразі вже запустили майже чверть котелень міста. Спочатку тепло подали у лікарні, школи та садки. І поступово підключають житлові будинки.

Сьогодні вранці запустили котельню на вулиці Батумській. Вона обслуговує понад 280 будинків та 20 шкіл, садочків і лікарень. Тож до вечора всі отримають тепло, обіцяють комунальники. Загалом у місті вже працює 101 котельня із чотирьохсот шістдесяти.

«Основне зараз лежить на мешканцях. Як якісно ми спустимо повітря з вірніше точки в квартирах - так і тепло з'явиться в будинках. Значить буде відбуватися дзвінки цих квартир. Аварійна бригада наша працює в цілодобовому режимі», - розповідає директор обслуговчої компанії Максим Дегтяренко.

Якщо виникають труднощі з поданням тепла до будинку — телефонуйте у контакт-центр вашої обслуговчої компанії чи до міської аварійної служби.

«Звичайно будуть якісь дрібні негаразди, десь буде розповітрювання системи. Це трапляється щороку. Але у нас на кожен район є дві бригади, які цим займаються. Плюс житлово-експлуатаційні управління цими питаннями займаються», - повідомляє міський голова Дніпра Борис Філатов.

80% дніпрян обслуговує Теплоенерго. Комунальники кажуть, цього опалювального сезону тариф не змінюватимуть.

«Тариф у нас не змінювався з минулого року. І не планується. Ми витримуємо всі графіки, все погашення заборгованостей. У нас одне з перших підприємств в Україні, яке отримує ліміти на газ. І у нас транспортування газу у вільному доступі», - розповідає Андрій Клименко, директор КП «Теплоенерго».

Повністю всі будинки Дніпра отримають тепло за два тижні. Поки прогріються мережі та усунуть недоліки.

Реклама