У Дніпрі розпочався конкурс "Життя очима дитини"

01 червня, 18:46
Актуально
У Дніпрі розпочався конкурс "Життя очима дитини" - фото 1

У Дніпрі та області вп'яте проводиться конкурс "Життя очима дитини". Він стартував у День захисту дітей. Ініціатор проєкту — Геннадій Гуфман, керівник Дніпропетровської обласної організації "Опозиційна платформа — За життя".

«У нашій країні майже 8 млн дітей. Сьогодні діти — це 20% українців. Завтра — це на 100% майбутнє України. Тому "Життя очима дитини" — це не про дитячі малюнки, це про майбутнє нашої держави», — зазначив керівник Дніпропетровської обласної організації партії ОПЗЖ Геннадій Гуфман.

На стінах у приймальні першого заступника Геннадія Гуфмана в обласній раді — малюнки учасників проєкту. По-перше, це красиво, пояснює ініціатор конкурсу. А по-друге, малюнки нагадують про очікування дітей. Для політика важливо піклуватися про майбутнє малечі. Малюнки у нього у приймальні висять цілий рік.

Взагалі творчий проєкт "Життя очима дитини" проводять із 2017-го року. За цей час у ньому взяли участь дві з половиною тисячі дітей Дніпропетровщини.

«Торік ми перемогли у цьому конкурсі, і наш малюнок розмістили на борді міста Павлограда. Усім батькам, дітям хочемо побажати розвитку! Якщо ваша дитина полюбляє малювати — малюйте, реєструйтеся та отримуйте призи», — розповіла мати учасниці проєкту "Життя очима дитини" Вікторія Леонова-Щербак.

Найцікавіші роботи потрапляють на біг-борди. У такий спосіб організатори привертають увагу до дитячих мрій та талантів. Оцінюють малюнки онлайн-голосуванням. Є ще й дитяче журі. Діти Ганни Орел — постійні учасники проєкту. А торік допомагали матусі, яка була у журі конкурсу.

«Вони обирали серед маси малюнків, дуже важко було обрати переможця. І навіть зверталися з такими словами: "Мамо, як можна визначити, який найкращий, якщо їх — мільйон чудових малюнків?"», — розповіла мати учасників проєкту Ганна Орел.

Ганна каже, що проєкт допомагає дітям розкриватися. Вони малюють на різні теми. Показують те, що їх турбує, або, навпаки, радує.

«Діти всі дуже сильно стараються. Вони розвивають таланти. Це дуже захоплює. Дуже цікаво — і це, як на мене, усім дуже подобається», — зазначила учасниця проєкту Даша Орел.

Цьогоріч малюнки стали надсилати ще до 1-го червня. Аби стати учасником проєкту, потрібно зайти на сайт "Життя Дніпра".

Знайти рубрику "Життя очима дитини" та заповнити анкету учасника. Малюнки прийматимуть до 21-го червня. Для дітей від 3-х до 15-ти років передбачені різні вікові категорії.