У Дніпрі розпочався конкурс на виділення ґрантів для громадських організацій

У Дніпрі розпочався конкурс на виділення ґрантів для громадських організацій - фото 1

Він проводиться вже четвертий рік поспіль. За цей час було успішно реалізовано 27 ініціатив.

У мерії планують профінансувати проєкти на загальну суму в 2 мільйони гривень. Заявки на конкурс можна подавати до кінця лютого. Про це під час пресконференції, яка пройшла 30 січня, повідомив директор департаменту з питань місцевого самоврядування, внутрішньої та інформаційної політики Дніпровської міської ради Артем Нідєлько.

"Ми ставимо собі за мету підтримувати ініціативи громадських організацій. Вони можуть отримати ґранти на реалізацію проєктів у таких сферах: розробка інноваційних рішень для вирішення проблем громади та органів місцевого самоврядування, створення ресурсно-комунікаційних платформ, на яких громадські організації могли б спілкуватися між собою, отримувати певні знання та навички щодо написання проєктів, кошторисів тощо. Вже було успішно реалізовано ініціативи, в рамках яких людей поважного віку навчали користуватися онлайн-сервісами, молодь -— основ громадянського суспільства, а голів органів ОСББ та активних громадян — як користуватися міськими та державними електронними сервісами, як спілкуватися з органами влади, оформлювати електронні підписи. Також було реалізовано проєкт «Школа громадського діяча», де молоді лідери отримали знання і навички з написання та реалізації проєктів для вирішення складних соціальних, екологічних та інших проблем", — зазначив чиновник.


Для тих громадських організацій, які бажають взяти участь у конкурсі, орієнтовно у середині лютого буде проведено семінар-тренінг з правильного оформлення конкурсної заявки. До цього часу учасникам потрібно буде підготувати необхідний пакет документів.

"Про час і місце проведення тренінгу ми повідомимо додатково. Наразі усі охочі можуть реєструватися до участі за номером телефону: 744-00-16", — додав Нідєлько.


Реалізувати проєкти переможців планують до кінця жовтня 2020 року.
Заявку на участь у конкурсі обов’язково необхідно подати як в електронному, так і друкованому вигляді (принести її треба у 503 кабінет будинку №75 на проспекті Дмитра Яворницького).
Детальну інформацію також можна отримати за цим посиланням.

Нагадаємо, раніше у Дніпрі громадська організація викрила корупційну схему при будівництві котелень. Гроші на будівництво виділили, а котельні так і не з'явилися.

 

Олександр Воловоденко

Хочете отримувати оперативні та важливі новини прямо до свого месенджеру? Підписуйтеся на наш канал в Telegram.

Реклама