У Дніпрі розпочалося будівництво нового аеропорту та злітно-посадкової смуги

Фото: пресс-служба обладминистрации - фото 1
Фото: пресс-служба обладминистрации

Оновлений аеродром у нашій області з'явиться через три роки.

У Дніпрі стартувало будівництво нового терміналу аеропорту та злітно-посадкової смуги. Зараз підрядники проводять підготовчі роботи. Про це повідомили у пресслужбі обладміністрації.

Так, зараз підрядники переносять метеорологічне обладнання, трансформаторні підстанції, 15 кілометрів мереж зв'язку та енергоживлення.

«Будівництво буде проходити без зупинки діючого аеродрому. Ці роботи дозволять після завершення тендеру з вибору генпідрядника негайно приступити до виконання основних будівельних робіт», — зазначив глава держпідприємства "Фінінпро" Олег Тарасюк.

Після завершення будівельних робіт із терміналу буде вести шість виходів на посадку смугу. Поруч також побудують офісний будинок для працівників аеропорту і парковку на 1,2 тисячі місць.

«Наш проєкт складається з декількох етапів. Перший — будівництво об'єктів інфраструктури. Другий — розвиток самого аеропорту, авіаційного перевезення, географії маршрутів. Це тривала робота, яка починається паралельно з будівництвом терміналу», — додав представник приватного інвестора Володимир Васильченко.

Він також підкреслив, що новий термінал аеропорту та злітно-посадкова смуга, довжина якої складе 3,2 тисячі метрів, у Дніпропетровській області з'являться протягом трьох років.

 

Раніше ми писали, що Володимир Зеленський розповів про будівництво нового аеропорту в Дніпрі.

Максим Журавель
Максим Журавель журналіст, редактор

Реклама