У Дніпрі розпочали прийом документів на виплату іменних стипендій мера

19 травня, 15:29
У Дніпрі розпочали прийом документів на виплату іменних стипендій мера - фото 1

Вони призначені активній молоді міста.

Документи приймають в онлайн-режимі, вперше за часи реалізації практики виплат іменних стипендій міського голови активній молоді Дніпра. Про це під час пресконференції 18 травня розповіла заступниця директора — начальниця управління молоді, позашкільної освіти та національно-патріотичного виховання департаменту гуманітарної політики міської ради Дар’я Біла.

«Для нас це новий досвід (приймати заявки в онлайн-режимі), але ми поступово до цього йшли. Раніше наш формат передбачав прийом частини документів у електронному форматі, а вже інші — очно. Цього року заявки на участь у конкурсі приймаються з 18 травня до 19 червня за посиланням», — додала чиновниця.


Серед основних вимог до претендентів — вік від 14 до 35 років. Окрім цього, заявник має бути студентом вишу або вихованцем закладу середньої чи позашкільної освіти, що розташований у Дніпрі. Також подавати заявки можуть члени громадських організацій, діяльність яких пов’язана з розвитком молодіжної політики у місті.

«Найголовніше — мати значні успіхи у громадській роботі, активно сприяти розвитку молодіжної політики у місті, країні та підвищенню національної свідомості серед населення», — зазначила Д. Біла.


За результатами відбору буде визначено 50 стипендіатів, які протягом 6 місяців будуть отримувати виплати з міського бюджету.
Для студентів університетів, академій, інститутів загальна сума складатиме 11 тисяч гривень. Стільки ж отримуватимуть представники громадських організацій.
Для учнів коледжів, технікумів і професійно-технічних училищ стипендія становитиме 8 тисяч 400 гривень, а для вихованців закладів середньої та позашкільної освіти — 7 тисяч 900 гривень.

У Дніпрі розпочали прийом документів на виплату іменних стипендій мера - фото 115125

Нагадаємо, раніше двом паралімпійцям із Дніпропетровщини призначили державні стипендії.

Також у Дніпрі стартував конкурс проєктів "Бюджет участі". Завдяки ньому городяни покращують міський простір.

Олександр Воловоденко

Хочете отримувати оперативні та важливі новини? Підписуйтеся на наші канали в Telegram і Youtube, сторінки в Instagram, Facebook і Twitter. А також приєднуйтеся до нашої групи на Facebook: там ви маєте можливість публікувати власні новини.

Источник: Дніпровська міська рада
Поділитися: