У Дніпрі розпочали капітальний ремонт площі Шевченка

22 травня, 21:50
У Дніпрі розпочали капітальний ремонт площі Шевченка - фото 1

Це частина великого проєкту, до якого також входить реконструкція вулиці Яворницького, котра буде повністю пішохідною.

«Одним із пріоритетів міської влади за цю каденцію є реконструкція міських територій, котра б робила їх максимально зручними для пішоходів. Урбаністичні тенденції з усього світу показують, що, зокрема, у центральних частинах міст потрібно давати більше можливостей пересуватися пішки, гуляти. Це правильно і по-людськи», – сказав міський голова Борис Філатов під час сьогоднішнього огляду будівництва.


У ході ремонту замість асфальту тут викладуть бруківку, а тротуари вимостять бетонними плитами. Також встановлять лавки, оновлять освітлення, замінять зливову каналізацію та обладнають зелені острівці. Площу будують і з урахуванням елементів доступності. Борис Філатов зауважив, що під час ремонту чимало уваги приділять саме заміні мереж:

- Коли ми беремося за капітальні реконструкції міських локацій, то перекладаємо водопровід, зливову каналізацію та інші мережі. Це потребує чималих фінансових ресурсів, утім це дозволить уникнути проблем у майбутньому.


Закінчити площу Шевченка планують у вересні цього року.


Нагадаємо, раніше у Дніпрі розповіли, як через півроку буде виглядати Селянський спуск. Там поміняють асфальтове покриття, встановлять стовпи, освітлення та оновлять тротуар.

Олександр Воловоденко

Хочете отримувати оперативні та важливі новини? Підписуйтеся на наші канали в Telegram і Youtube, сторінки в Instagram, Facebook і Twitter. А також приєднуйтеся до нашої групи на Facebook: там ви маєте можливість публікувати власні новини.

Источник: Дніпровська міська рада
Поділитися: