У Дніпрі розпочала свою роботу Фабрика святого Миколая

У Дніпрі розпочала свою роботу Фабрика святого Миколая - фото 1

Тонни цукерок, тисячі книжок та кілька сотень настільних ігор. У Дніпрі розпочала свою роботу Фабрика святого Миколая. Волонтери збирають подарунки дітям із малозабезпечених родин. Цій акції у Дніпрі вже 11 років. Чи можна ще приєднатися?

Пані Світлана приносить подарунки для дітей 5-й рік поспіль. Про благодійну акцію почула від колег. Відтоді для неї з донькою це вже традиція.

«Я вирішила їй показати, що добре брати участь у добродійності. Прищепити їй якесь бажання людям допомагати. І ось в принципі через неї вперше і прийшла. Так ось і ходимо сюди щороку, приносимо подарунки, допомагаємо дітям», — розповідає учасниця благодійної акції Світлана Стоян.

 

Реклама

А от Олена про акцію знає не з чуток. Дівчина — з багатодітної родини, має 6 братів та сестер. Протягом 9-ти років волонтери привозили подарунки і її сім’ї. Сьогодні Олені вже 15. Тепер і сама — у лавах "помічників Миколая".

«Уперше до нас приїхали, коли мені було років 6. Це відчуття свята, як до нас приїжджали, вітали. І це було дуже весело, дуже здорово. Тому мені теж хотілося поїздити, привітати інших дітей, які чекають», — каже волонтерка Олена Качан.

Варвара збирає пакунок для 10-річного Івана, він із малозабезпеченої родини. Подарунки отримують сім’ї і з немовлятами, і з дітками до 14 років. Для старших у пакет складають солодощі, канцелярію та іграшки. Для новонароджених — пелюшки та одяг.

«Акція буде вітати такі сім’ї, таких дітей, які опинилися у скрутній ситуації і не мають на зараз змоги, привітати дітей зі святом. Минулого року привітали 1 860 родин», — говорить волонтерка Варвара Вербицька.

Цьогоріч — пакунки Миколая готують для двох тисяч дітей.

«Про дітей нам говорять або школи, або дитячі садочки або самі сусіди таких людей, телефонують і кажуть, що ось у нас є по сусідству така сім’я, яка потребує допомоги. Подарунки нам привозять усі жителі міста», — зазначає координаторка акції Ніна Кондрікова.

До 17-го грудня долучитися до акції може кожен охочий. Також у "помічники Миколая" шукають водіїв, які допоможуть розвезти подарунки дітям. Їх адресатам доставлятимуть уже з 17 до 20 грудня.

Реклама