У Дніпрі розгорнули пункти експрес-тестування та вакцинації на залізничному вокзалі

У Дніпрі розгорнули пункти експрес-тестування та вакцинації на залізничному вокзалі - фото 1

З 21 жовтня на найбільших залізничних вокзалах України будуть працювати пункти вакцинації та експрес-тестування на COVID-19.

З 21 жовтня «Укрзалізниця» розгорнула на залізничних вокзалах пункти вакцинації та експрес-тестування на коронавірус. Відсьогодні починають працювати пукти безкоштовної вакцинації на п’яти залізничних вокзалах: Дніпро, Київ, Харків, Львів та Одеса.

В подальшому, на 10 залізничних вокзалах будуть працювати пункти експрес-тестування: у Дніпрі, Києві, Харкові, Львові, Одесі, Мукачеві, Кривому Розі, Вінниці та Полтаві. Проводити експрес-тестування буде компанія «Медична лабораторія CSD», тому пасажири, які мають квиток на поїзд, зможуть пройти тест на COVID-19 за 350 гривень. Про це повідомляє преслужба «Укрзалізниці».

У Дніпрі вже сьогодні діє пункт вакцинування та пункт експрес-тестування.

Залізничний вокзал у Дніпрі - фото 195099

Залізничний вокзал у Дніпрі
Фото: 34.ua

«Укрзалізниця» планує збільшувати перелік залізничних вокзалів, де працюватимуть пункти вакцинації та експрес-тестування.

Також відомо, що на автовокзалі у Дніпрі немає пунктів експрес-тестування та вакцинації. Наразі там лише діють карантинні обмеження, які зобов’язують пасажирів знаходитися у масках.

Автовокзал Дніпра - фото 195098

Автовокзал Дніпра
Фото: 34.ua

Раніше ми повідомляли про те, що в Україні за минулу добу, 20 жовтня, коронавірусну інфекцію діагностували у 22 415 чоловік. За добу найбільше випадків зараження COVID-19 зареєстрували в Житомирській і Одеській областях.

Також, нагадуємо, що ми писали про нові правила перевезення пасажирів по Україні.

Реклама

Реклама