У Дніпрі ректора університету і його помічника спіймали на хабарі

14 серпня, 13:44
Національна поліція України - фото 1
Національна поліція України

Учора, 13 серпня, оперативниками управління стратегічних розслідувань були затримані ректор одного з вищих навчальних закладів Дніпра та його помічник.

Правоохоронці спіймали зловмисників під час передачі хабаря в розмірі 25 тисяч гривень.

Як виявилося, це перша частина неправомірної вигоди, яку ректор разом із помічником вимагали. За 150 тисяч гривень вони обіцяли передати підприємцю інноваційне обладнання для науково-практичної діяльності комерційної структури.

«Заходи з викриття корупційної діяльності осіб проводилися у межах кримінального провадження, відкритого за ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України. За прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою передбачена кримінальна відповідальність — позбавлення волі на строк від п’яти до десяти років із позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, з конфіскацією майна», — повідомляють у департаменті стратегічних розслідувань Національної поліції України.

Як повідомляє «Інформатор», зсилаючись на власні джерела, мова йде про ректора Українського державного хіміко-технологічного університету.

Раніше ми писали про те, що на Дніпропетровщині поліція затримала на хабарі співробітника органу влади ОТГ.

Дар'я Богданюк
Дар'я Богданюк журналіст, редактор
Джерело: Національна поліція України
Поділитися: