У Дніпрі реконструюють одразу три паркові зони на лівому березі

31 березня, 19:02
У Дніпрі реконструюють одразу три паркові зони на лівому березі - фото 1

Місця для відпочинку, дитячі майданчики та перший у місті скейт-парк. Усі роботи обіцяють завершити протягом цього року. Як виглядають проєкти?

Не тільки лавки і доріжки, але й дитячі та спортивні майданчики. І все це без розподілу на зони, аби люди різного віку могли відпочивати разом.

«Тут будуть столи для сімейного відпочинку, посидіти, відпочити, будуть шезлонги, — люди будуть лежати під сонцем, будуть гамаки, щоб сховатися в тіні, гойдалки — сімейні та дитячі», — каже архітектор проєкту Сергій Дербін.

Архітектор додає: над проєктом працювали рік, коли розробляли — орієнтувалися на зовнішній вигляд Прибережного скверу: висадять 240 дерев — це клени, сосни, сакури та платани. Крім того, 8 тисяч кущів.

Площа майбутнього скверу — майже 2 гектари. Підрядник каже: поки що виконали тільки підготовчі роботи — утрамбували ґрунт, наступного тижня прокладатимуть систему поливу. Та попри це, обіцяють завершити проєкт уже в серпні цього року.

Загалом на нього витратять близько ста мільйонів гривень.

А щодо перехрестя вулиць Калинової та Образцова у вересні минулого року міські чиновники радилися з жителями — як краще організувати простір. Вирішили будувати фонтан та кінотеатр просто неба.

Та запевняють: уже в травні тут розпочнуть роботи — побудують дитячий майданчик, висадять дерева та встановлять освітлення.

Вартість проєкту — 10 мільйонів гривень, і завершити його обіцяють до кінця року.

А от у Сквері Усачова вже закінчили перший етап реконструкції. Зараз тут є дитяче містечко, доріжки та майданчик для вигулу собак.

Цьогоріч планують зробити перший у Дніпрі скейт-парк на місці старого фонтана. Також додати зелені зони і лавки.

На другий етап реконструкції витратять 25 мільйонів гривень. Буде ще й третій — спортивний: побудують футбольний, волейбольний та баскетбольний майданчики. А також облаштують місця для гри у малий теніс і столики для шахів. Та це вже наступного року.

Поділитися: