У Дніпрі провели рейди щодо готовності маршруток до зими

Вночі температура опускається до нуля, вдень — близько 10 градусів. Прохолодно зараз не лише на вулиці, а й у громадському транспорті. Укртрансбезпека перевірила стан маршруток.

Уночі температура падає ближче до нуля. А удень — ледь набігає до 10 градусів. Прохолодно зараз, кажуть дніпряни, не лише на вулиці, але й у громадському транспорті. Аби перевірити, чи вмикають водії пічки та чи готові до зими автобуси і маршрутки, у Дніпрі інспектори Укртрансбезпеки та поліцейські провели рейди.

Свою перевірку вони розпочали з житлового масиву “Парус”. Вибрали випадковий автобус. Попросили водія відчинити двері, проте їх заклинило. Десь за пів хвилини таки піддалися. Далі пішла перевірка документів та салону автобуса.

Потім перевіряють пічку. За словами водія, у транспорті є чотири обігрівачі в салоні і один — для водія. Вмикає та вимикає їх за бажанням пасажирів.

Отже, у салоні — тепло. Але це не все, також перевіряють, чи “перевзули” автобус для зими. Адже глибина малюнку шин узимку має бути не менша за два міліметри.

Порушень загалом немає. Але інспектори помічають тріснуте вітрове скло. Водію роблять попередження.

Увімкнути обігрівачі, коли прохолодно, кажуть у транспортному департаменті, навіть можна вимагати. Якщо водій відмовляється — з ним будуть розмовляти. Також можна повідомити й про інші порушення.

«У нас у кожному транспортному засобі є купа наших очей, які нам довіряють. І щоденно як телефонують, так і листують. Ми іноді володіємо більшою інформацією по транспортному засобу, ніж власник транспортного засобу», — коментує заступник начальника управління міського Департаменту транспорту та транспортної інфраструктури Ігор Швецов.

Також чоловік додає: за зверненнями перевіряють автобуси та маршрутки й самі. Це роблять так звані піші екіпажі. Якщо вони знаходять порушника — на лінію його не випускають. Тим часом в Укртрансбезпеці кажуть: за місяць нараховують близько сотні недоліків.

Реклама

Айміна Арнаут
Айміна Арнаут Кореспондентка. Освіта: ДНУ ім. О. Гончара. Досвід роботи: 2,5 роки. Улюблені теми: тварини, стиль життя, природні та погодні явища, міжнародні новини.

Реклама