У Дніпрі провели гру "Kahoot!" до Дня Конституції України

У Дніпрі провели гру "Kahoot!" до Дня Конституції України - фото 1

У ній кожен учасник грає сам за себе, у своєму смартфоні.

Це вже третя інтерактивно-інтелектуальна велика гра, яку проводить молодіжна рада Дніпра. Питання до неї теж готувала вона.

«Гра унікальна, тому що у ній беруть участь по всьому світу люди будь-якого віку. Гравці набирають бали, кількість яких залежить не лише від того правильна відповідь чи ні, а й від швидкості відповідей. Ми вже провели цілу низку таких “кахутів”, два з них були великі, з трансляцією на Youtube молодіжної ради Дніпра. Це гарна нагода для учнів і студентів навчатися в інтерактивній формі під час карантину», — розповів в. о. голови молодіжної ради Дніпра Карен Агаджанян.


Цього разу до гри долучилося близько 200 учасників, яким поставили 37 запитань, що стосуються знання Конституції і утворення державності.

У Дніпрі провели гру 'Kahoot!' до Дня Конституції України - фото 120575

Нагадаємо, раніше ми повідомляли про те, що законопроєкт про скасування депутатської недоторканності розгляне Конституційний суд. Його прийняли 3 вересня 2019 року, діяти він почав 1 січня цього року.

Також у Дніпрі обговорили нові етапи реформи децентралізації. Дискутували про зміни до Конституції.

Олександр Воловоденко

Хочете отримувати оперативні та важливі новини? Підписуйтеся на наші канали в Telegram і Youtube, сторінки в Instagram, Facebook і Twitter. А також приєднуйтеся до нашої групи на Facebook: там ви маєте можливість публікувати власні новини.

Реклама