У Дніпрі провели фестиваль "Пісні, народжені в АТО"

У Дніпрі провели фестиваль "Пісні, народжені в АТО" - фото 1

Народжені на фронті. Військові заспівали власних пісень на музичному фестивалі "Пісні, народжені в АТО". Його розпочали зі святкової ходи. Центральними вулицями міста сотні бійців пронесли національний прапор.

Крокували від обласної адміністрації до історичного музею. Під його стінами і відбувся концерт. Його присвятили Дню Незалежності України. Композиції виконали військові та волонтери. Соло і дуетом. Співали, як хіти минулих фестивалів, так і невідомі композиції.

«Кожна пісня по-своєму. Оці свіжі вони буквально недавно народженні. Сьогодні буде презентація. "А-450" вона написана давно. 450 — це означає, що на фронті немає втрат, чого я бажаю всім нашим захисникам», — говорить учасник фестивалю "Пісні, народжені в АТО" Олександр Клец.
«Приїхав сьогодні до своїх друзів зустрітися і заспівати пісню на честь нашого свята. Однією з пісень у нас буде прем’єра пісні. Називається пісня "Журавлина". Пісня присвячена всім героям, хто знаходиться в АТО, всім хто сьогодні в пам'яті людській», — розповідає учасник фестивалю "Пісні, народжені в АТО" Олександр Головко.

Реклама