У Дніпрі проведуть реконструкцію аварійної школи № 22

11 лютого, 18:16
У Дніпрі проведуть реконструкцію аварійної школи № 22 - фото 1

Про майбутню реконструкцію заявив заступник начальника одного з управлінь департаменту благоустрою та інфраструктури міськради Петро Шматченко.

«Наш департамент – замовник на проведення реконструкції будівлі школи. До початку проведення робіт буде виконаний комплекс підготовчих заходів: проєкт реконструкції, його експертиза. А також додаткові інженерні обстеження (геологія, геодезія), розрахунок схилу Рибальської балки, біля якої розташована школа, визначення рівня ґрунтових вод. Без цих досліджень немає сенсу проводити реконструкцію, оскільки, як відомо, балка схильна до зсувних процесів. Після цього вже будуть відомі строки і вартість робіт. Реконструюємо не лише саму будівлю школи, а й укріпимо майданчик навкруги неї для захисту від підтоплень», – сказав Петро Шматченко.


За словами директорки школи № 22 Наталії Ткач, тимчасове закриття будівлі школи не зупинило навчальний процес.

«Але ми продовжуємо працювати – в інших закладах освіти. Початкові класи навчаються у школі № 13, а 5-11 класи – у гімназії № 2. Проєктна потужність цих закладів дозволила прийняти і наші класи. Освітній процес для учнів теж цілком забезпечують учителі нашої школи. Звісно, усі ми очікуємо на повернення у стіни рідної школи після того, як будівля стане безпечною для експлуатації», – поділилась Наталія Ткач.


У Дніпрі проведуть реконструкцію аварійної школи № 22 - фото 155957

Нагадаємо, раніше ми повідомляли про те, що в Україні у школах можуть почати викладати християнську етику. Пропозицію зробити християнську етику обов’язковим предметом Міністерство освіти і науки винесло на обговорення батьків.

Також на Дніпропетровщині школи отримують нове обладнання для кабінетів. Нове оснащення придбали для 73 кабінетів хімії, фізики та біології.

Джерело: Дніпровська міська рада
Поділитися: