У Дніпрі пройшов триденний музичний фестиваль BeZVIZ

У Дніпрі пройшов триденний музичний фестиваль BeZVIZ - фото 1

У Дніпрі відгримів один із найбільших музичних фестивалів України — BeZVIZ.

Протягом трьох днів для містян співали Павло Зібров, гурт "Антитіла", Христина Соловій та інші відомі виконавці. Послухати їх приїздили фанати з різних областей України.

Якщо жити на острові, то на повну і безпечно. Для цього там навіть облаштували мініпункт вакцинації від коронавірусу. Прищепитися могли безкоштовно усі охочі. У наметі і медичний інвентар, і морозильні камери для зберігання препаратів. Загалом на три дні 200 доз.

Для тих, хто втомився від гучної музики і хотів усамітнитися, працювала станція із сапами і каяками. Та більшість човнів у простої, запевнють інструктори. Причина одна: напідпитку сюди зась.

Проводили на острові і соціальний конкурс — гендерне перевтілення. Це коли чоловіки мають відчути на собі жіночі тяготи: вдягнути підбори, приготувати борщ чи сповити дитину.

Було чим зайнятися і любителям спортивних розваг. Наприклад, пострибати на батуті, або станцювати нижній брейк.

З шостої години на фестивалі працювало дві сцени. Головна, де виступали хедлайнери концерту: Павло Зібров, Христина Соловій, Іван Дорн та гурт "Антитіла". І жовта — для рок, панк та реп-музикантів. Після опівночі запалювали діджеї на окремій локації.

Реклама

Фестиваль проходить уже 3-й рік поспіль. 2022-го українці знову чекатимуть на головну музикальну подію серпня на Монастирському у Дніпрі.

Реклама