У Дніпрі пройшов третій спектакль у рамках «Дніпро Паппет Фесту»

У Дніпрі пройшов третій спектакль у рамках «Дніпро Паппет Фесту» - фото 1

У неділю, 19 січня, пройшов спектакль «Різдвяна ніч» у рамках 4 міжнародного фестивалю ляльок.

Відзначимо, що це третє подання в рамках заходу, який проходить за підтримки програми Бориса Філатова «Культурна столиця».

«У цьому році фестиваль проходить у новому форматі і триває протягом всього театрального сезону. Щоразу для вистав ми вибираємо новий майданчик. На цей раз ним став концертний зал «Супутник». «Дніпро Паппет Фест» отримав великий резонанс. Це вже третє подання. І воно зібрало близько 200 глядачів. Всього ж на попередні дві вистави прийшло близько 800 осіб», - розповів керівник фестивалю Валентин Фетисов.

Дана вистава була створена за мотивами твору Гоголя «Ніч перед Різдвом». Показував її Полтавський академічний театр ляльок. Вони вперше беруть участь у цьому фестивалі. За словами керівниці театру, головною особливістю вистави став специфічний «полтавський» говір.

«Оскількі Полтавщина є Батьківщиною Миколи Гоголя, то, Безумовно, у нас є уявлення, створені за мотивами творів письменника. Саме «Різдвяну ніч» облюбувалі організаторі фестивалю театрів ляльок, и ось ми тут. Про «Дніпро Паппет Фест» ми отримавших теплі Відгуки, тому з радістю взяли участь в ньом. До того ж це спілкування между артистами, обмін досягнені, планами и методами роботи, а для керівніків - це можлівість помочь іміджу акторів. Такі заходи спонукають до розвитку », - розповіла директор Полтавського обласного академічного театру ляльок Тетяна Млин.

Такоже організатори фестивалю вірішілі влаштуваті незвичне Акцію для глядачів. Ті, хто прийшов з виданням будь-которого твору Гоголя, змоглі отріматі безкоштовно квиток.

«Як людина творча, я всегда цікавлюся культурними подіямі, Які відбуваються в нашому місті, и« Дніпро Паппет Фест "не пройшов Повз мою увагу. Коли дізналася, что потрапіті на вистави можна таким Незвичайна способом, то зацікавілася, як це буде відбуватіся. Принесла з собою екземпляр творів письменника, відповіла на питання и получила квиток. В цілому це цікавий способ привернути Рамус публікі до відвідування вистав », - поділілася враженнями Дніпрянка Оксана Рудковська.

Валерія Маліхіна

Хотите получать оперативные и важные новости прямо в свой мессенджер? Подписывайтесь на наш канал в Telegram.

Реклама