У Дніпрі пройшов святковий захід до Дня батька

У Дніпрі пройшов святковий захід до Дня батька - фото 1

Тато – це сила, опора, підтримка, Тато – це безмежна любов. Тато – це янгол охоронець, який завжди прийде на допомогу, щоб не сталося. Це сильні руки, це мудрість, це веселощі і безтурботність. Тато рятувальник – це гордість для своїх дітей. Адже, тато, як справжній супермен, рятує людей від вогню.

20 червня в Україні відзначають День батька, цього дня варто привітати усіх татусів і подякувати їм за батьківську працю. Тато відіграє дуже важливу роль у житті дитини і вчить її багатьом речам, яким не може навчити мама.

Тож, 17 червня на території 2-ї пожежної частини міста відбувся святковий захід, приурочений до Дня батька. Татусі-рятувальники прийшли на свято разом зі своїми дітьми, тож малеча мала змогу більше дізнатися про професію тата. Діти разом з татусями роздивлялися кожну машину, подавали воду зі ствола, побували на екскурсії в музеї пожежної охорони, а також, малеча змогла покаталася на пожежній драбині. Діти були дуже активні і цікавилися усім, що бачили.

Свято пройшло весело та активно, а також подарувало дітям можливість більше дізнатися про роботу тата та разом з ним пізнавати світ. На завершення свята на дітей чекав святковий стіл та маленькі подарунки.

Реклама

Реклама