У Дніпрі пройшов обласний чемпіонат з кіокушин карате: як виступили спортсмени?

10 жовтня, 10:00
У Дніпрі пройшов обласний чемпіонат з кіокушин карате: як виступили спортсмени? - фото 1

Наступний чемпіонат області в Дніпрі планують провести в грудні.

Жорсткі удари та повний контакт із суперником. У Дніпрі пройшов обласний чемпіонат з кіокушин карате. Це один із різновидів давнього японського мистецтва. На турнір до нашого міста приїхала 21 команда не тільки із Дніпропетровщини, а і з інших регіонів України.

Битва без захисної амуніції, проте з низкою заборон. Не можна бити суперника в обличчя і пах. Це головні принципи кіокушин-карате.

Золоту нагороду у важкій вазі забрав Микита Капустін із Запоріжжя. Каже: хоч і натрапив на досвідченого суперника — був впевнений у власних силах.

«Пацан підготовлений. Вигравав Європу неодноразово. Я готувався до поєдинку, до змагань. За два тренування в день. Був упевнений, що виграю. Я йому не дав працювати просто. Я йшов на нього без зупинки. Він нічого не зміг показати», - розповідає учасник змагань Микита Капустін.

Одразу у двох вагових категоріях себе спробував каратист Владислав Заболотний. Хлопець упевнений: в підготовці до міжнародних змагань такий досвід зайвим не буде.

«Мені тренер сказав: давай спробуй з тяжами побитися. Щоб набирався досвіду. Раптом абсолютка, в ній потрібен досвід», - ділиться учасник змагань Владислав Заболотний.

На відкритий обласний чемпіонат із карате у Дніпрі завітали і команди майже з усіх регіонів України. На татамі виступили майже 300 учасників різного віку — від дітей до дорослих. Билися і хлопці, і дівчата.

«Насправді, заявок було набагато більше. Було чимало барвистих боїв. Молодь скучила за змаганнями. Давно не було таких зборів. Природно, будемо робити все, щоб вони були частіше і частіше», - розповідає Тимур Гогітідзе, віце-президент обласної федерації кіокушин-карате.

Та організатори кажуть: грандіозних планів на сезон ще не мають. Бо не знають, яких змін чекати від епідемії коронавірусу.

«Поки ми плануємо в цьому році чемпіонат Європи провести в Києві. А там далі подивимося, час покаже», - повідомляє Гарік Мелікян, президент обласної федерації кіокушин-карате.

У підсумку, найбільшу кількість медалей здобула команда каратистів із Кам’янського. Наступний чемпіонат області в Дніпрі планують провести у грудні.

Поділитися: