У Дніпрі пройшов фестиваль «Джаз на Дніпрі»: як це було?

У Дніпрі пройшов фестиваль «Джаз на Дніпрі»: як це було? - фото 1

Виставки, конкурси, майстер-класи та звичайно музика. У Дніпрі відгремів джазовий вікенд. Цьогоріч фестиваль перемістився з Монастирського острову у Парк Шевченка. Так, - кажуть організатори, - вдалось зробити більше локацій і витримати карантинні вимоги.

У Дніпрі завершився фестиваль джазу — він розпочався у п’ятницю і тривав усі вихідні.

Цьогоріч його провели у парку Шевченка. Усе — аби дотриматися карантинних вимог.

Реклама

«Довелося прикласти дуже багато зусиль, було багато відмов. Правила в'їзду та виїзду постійно змінювались через пандемію», — розповів позаштатний радник міського голови з питань культури Євген Гендін.

Натомість, фестиваль розширився, локації розкинулись усім парком. Із самого ранку працювали декілька сцен, а ще маленькі острівки — як от виставка кішок. Їх привезли з притулку.

Не сумувала і малеча — для них влаштували арт-пікнік, квести та майстер-класи. А ще тут працювала школа джазу. Прищепити дітям любов до нот спробували вихованці музичної школи.

Ближче до вечора почалися виступи танцювальних і музичних колективів. У суботу, наприклад, публіку розважав понтонний оркестр.

У парку працювали одночасно чотири сцени. Перша — так звана сонячна — на ній о 8-й ранку почалась йога-зарядка, потім був джампінг. Друга — джазова — там виступали українські зірки.

На основній сцені, що розташувалась у літньому театрі, виступали закордонні зірки джазу. В суботу це було тріо Джекі Терассона із Франції. Вони презентували новий альбом.

У той самий день на сцені запалював ізраїльский саксофоніст Еллі Дігібрі. А у неділю був концерт італійського музиканта Маріо Петродарчі. Він грає на бандонеоні — це такий різновид гармоніки.

Після нього виступала іспанська виконавиця Буйка. Вона отримала латинський гремі. Також у парку працювала нічна сцена. Вхід на всі активності і концерти був вільний. За винятком виступів закордонних зірок — на них квитки треба було купувати заздалегідь.

Реклама