У Дніпрі пройшов фестиваль авіації

У Дніпрі пройшов фестиваль авіації - фото 1

На аеродромі "Кам'янка" влаштували фестиваль авіації.

Для гостей провели екскурсію летовищем, підготували виставку техніки, а ще влаштували концерт. Люди охоче фотографувалися біля літаків та піднімалися на борт.

Реклама

Родзинка програми — виставка авіатехніки. Тут представлено близько 20 літаків. Та найбільше техніка зацікавила малечу. Діти охоче фотографувалися у кабіні, та головне, аби нічого не наклацали, каже пілот. Віктор Зайченко літає вже 35 років. Зізнається: його повітряний транспорт — справжня легенда.

«Багатоцільовий літак. Використовувався як штабний, як поштовик у сільському господарстві, для парашутистів, на патрулювання. Так само він використовувався для санавіації, тут був люк для перевезення поранених», — говорить пілот Віктор Зайченко.

Від такої кількості техніки у шестирічного Микити просто очі розбігаються. Каже: найбільше сподобались літаки, що у небі.

«Мені сподобалося, що злетів літак, і мені сподобалося, що на наших очах ми бачили 2 літаки над нами», — говорить Микита Бабич.

На фестиваль Микита прийшов разом з батьками. Його тато працює авіадиспетчером. У небі контролює великі пасажирські літаки.

«Нарешті я добрався до дрібномоторної авіації. У мене батько пілот і все життя літав на ЯК-5. Тут цікаво подивитися, як молоді хлопці літають», — говорить Олександр Бабич.

Окрім виставки техніки, тут також організували зону відпочинку та фуд-корт, де готували гарячі страви та прохолодні напої.

«Смачні напої, коктейлі, що завгодно. Все смачно, і все свіже», — говорить барменка Антоніна Крят.

А поки дорослі стояли у черзі за напоями — діти розважалися. Для них влаштували тематичні конкурси. Малеча запускала паперові літаки та отримувала за це солодкі презенти.

А після — влаштували розіграш з цінними презентами. Найактивнішим подарували сертифікат на політ, а після для всіх організували концерт.

«Приємна атмосфера, музика, фуд-корт. Будуть польоти, багато польотів, цікавих польотів, пілотажна програма. Можна подивитися», — говорить організатор фестивалю Олександр Федосєєв.

Маленькі гості свята кажуть: солодощі, подарунки та музика їм сподобалися, та найбільше вразили саме літаки.

«Було дуже цікаво. Я літаки так близько ніколи не бачила, тільки в небі», — говорить Влада Литвинова.
«Мені найбільше подобається, як вони роблять мертву петлю», — говорить Ельдар Зубков.

Також ввечері тут організували концерт. Для виступу запросили український гурт "Гражданін Топінамбур".

Реклама