У Дніпрі пройшов бал для людей з інвалідністю

У Дніпрі пройшов бал для людей з інвалідністю - фото 1

Червона доріжка, спалахи фотокамер і запрошені зірки. У Дніпрі вже втретє пройшов бал для людей з інвалідністю.

Більше двохсот запрошених демонстрували свої таланти, каталися на лімузинах і отримали чимало подарунків. Деталі читайте в матеріалі кореспондента 34 телеканалу.

Людмила не пропускає інклюзивний бал уже третій рік поспіль. Зізнається, мріяла потрапити на шкільний випускний, але не вийшло, тому що навчалася вдома. Тому сьогодні для жінки особливий день. Каже, готувалася до нього цілий рік. Вивчала танцювальні рухи і підбирала сукню.

"Десь пригощають, десь концерт для нас, десь ми самі робимо. А тут все разом об'єднано. Ну і плюс, звичайно, що пофотографуватися можна. Зачіска, макіяж, наряди, все разом. Немає коли і нудьгувати, весь час щось робиться", — ділиться відвідувачка балу Людмила Чубенко.


А це Олександр. Сьогодні бере участь в конкурсі талантів — буде співати. Каже: цей захід допомагає людям відчути себе потрібними.

"Я вважаю, це дуже актуально для людей з інвалідністю. У них повинно бути все. Вони мають в цьому потребу і вони необхідні світу", — розповідає Олександр Карасьов, учасник балу.


Гостей зустрічали червоним хідником. Кожному дали корону і бутоньєрку. Охочих катали на лімузині. З образами допомагали волонтери — робили професійні зачіски і макіяжі. Потім запросили на фуршет та вручили подарунки.

"Уже третій рік нас запрошують. Ми з великою радістю робимо красивими людей. Ось я вважаю, що в цей урочистий день для них це дуже важливо", — ділиться волонтер Наталя Бобіна.


Бал для людей з інвалідністю проходить у всьому світі. У 2018 році Дніпро першим на пострадянському просторі приєдналося до проведення цього проєкту.

"Проєкт, в якому людям, які мають якісь певні особливі потреби, дають можливість жити, дають можливість отримувати позитивні емоції, бути в центрі уваги, бути справжньою зіркою", — розповідає Євген Хорошилов, начальник міського управління культури департаменту гумполітики.


Особливістю нинішнього балу став конкурс талантів. 8 учасників продемонстрували себе у різних видах творчості, серед яких — вокал, танці, малювання та орігамі.

Хочете отримувати оперативні та важливі новини? Підписуйтеся на наші канали в Telegram і Youtube, сторінки в Instagram, Facebook і Twitter. А також приєднуйтеся до нашої групи на Facebook: там ви маєте можливість публікувати власні новини.

Реклама