У Дніпрі пройшов автопробіг до Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

12 травня, 18:30
Актуально
У Дніпрі пройшов автопробіг до Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні - фото 1

"Дякуємо за Перемогу! Дякуємо за життя!" Під таким гаслом у Дніпрі пройшов автопробіг до Дня перемоги. Його організували представники "Опозиційної платформи – За життя".

Вісім колон машин із прапорами та гучною музикою проїхалися містом до Фестивального причалу. Далі, об’єднавшись у велику двокілометрову автоколону, вирушили на бульвар Слави, до пам'ятника загиблим воїнам 1941-1945 років.

«Сьогодні, в День перемоги над нацизмом, ми хочемо сказати головні для нас слова: Дякуємо за перемогу! Дякуємо за життя! — ці слова написані на наших прапорах. Ці слова в наших серцях», — каже голова обласної організації політичної партії "Опозиційна платформа — За життя" Геннадій Гуфман.

Реклама

До автопробігу долучилися містяни з усіх районів Дніпра. Свій маршрут автоколона завершила на житломасиві Перемоги. Така фінішна локація, кажуть організатори, дуже символічна — назву району дали ще 46 років тому до тридцятиріччя великої Перемоги.

На бульварі Слави учасники пробігу і представники ветеранських організацій вшанували пам'ять полеглих у Другій світовій хвилиною мовчання. А після — поклали квіти до монумента загиблим воїнам 1941-1945 років.

За ініціативи "Опозиційної платформи — За життя" до Дня перемоги стартувала акція “Мільйон квітів для героїв”. Містяни і партійці висадили червоні петунії, сальвії і тюльпани біля головних меморіалів міста і області. А ще напередодні свята понад місяць тривав марафон "Толока пам'яті". Організатори привели до ладу і відремонтували 200 монументів.

Реклама