У Дніпрі пройшла традиційна регата серед професіоналів

У Дніпрі пройшла традиційна регата серед професіоналів - фото 1

Регата тривала усі вихідні. У Дніпрі її проводять вже четвертий рік поспіль. Хто переміг цьогоріч та чим дивували дніпрян?

З десяток яхт, сотня учасників та робота в команді. У Дніпрі проходила регата серед професіоналів. І це вже четвертий рік поспіль. Зібралося 18 команд. За словами організаторів, це найсильніші яхтсмени України. В регаті брали участь призери і чемпіони олімпійських ігор, збірної країни, а також чемпіони світу. Проте шанси на перемогу в усіх були однакові.

«Формат змагання такий, що всі приїхали без яхт. Ми, як організатори, надали свій флот — 8 абсолютно однакових яхт», — сказав організатор Ігор Матвієнко.

Спортсмени долали шлях від Нового до Мерефо-Херсонського мосту.

Змагання проходили два дні — у суботу та неділю. За цей час пройшло 17 перегонів. А от хто переможе — не було відомо до останньої миті. П'ятірка лідерів постійно змінювалася. Однак у фіналі перше місце посіла команда із Запоріжжя. Вони отримали 50 тисяч гривень та кубок. Він переходить із року в рік. На кубку — імена всіх торішніх переможців. Третю сходинку взяли дніпряни.

Попереду на спортсменів чекає закриття сезону. Воно стартує у середині жовтня.

Реклама

Раніше ми писали, що у Дніпрі пройде "ГогольFest".

Реклама