У Дніпрі пройшла Skype-конференція між безробітними та роботодавцями

20.03.2017, 15:08
У Дніпрі пройшла Skype-конференція між безробітними та роботодавцями - фото 1

Взяли участь понад 150 шукачів роботи

Понад 150 шукачів роботи, які зареєстровані в службі зайнятості як безробітні або перебувають на обліку, взяли участь у першому етапі ярмарку вакансій, що відбувся у приміщенні Дніпропетровського обласного центру зайнятості в режимі Skype–конференції на замовлення Державної прикордонної служби України.

У приміщенні Дніпропетровського обласного центру зайнятості пройшов перший етап ярмарку вакансій, організований на замовлення Державної прикордонної служби України.

У заході, який проводився в режимі Skype–конференції, взяли участь представник Держприкордонслужби - старший лейтенант Віталій Рейда, заступник начальника відділу організації сприяння працевлаштуванню Дніпропетровського обласного центру зайнятості Тетяна Лапіна, фахівці базових центрів зайнятості та понад 150 шукачів роботи, які зареєстровані в службі зайнятості як безробітні або перебувають на обліку.

Під час конференції шукачі роботи отримали детальну інформацію щодо можливості вступу для проходження військової служби за контрактом до Держприкордонслужби за професіями: молодших інспекторів прикордонної служби, водіїв, фельдшерів, кухарів, ІТ–фахівців та чергових.

Віталій Рейда ознайомив присутніх з умовами прийому та проходження військової служби; грошового, речового та матеріального забезпечення, також державними гарантіями передбаченими для військовослужбовців. Крім того, під час заходу йшлося про умови вибору термінів контрактів (у першу чергу короткострокових контрактів) та здобуття військової освіти.

Усі, хто зацікавилися можливістю вступу на військову службу за контрактом до Держприкордонслужби, отримали фахові відповіді на свої запитання та обговорили можливість проходження медичного огляду та співбесіди для укладання контракту.

РЕКОМЕНДУЕМ