У Дніпрі пройшла незвична сесія міськради

25 березня, 21:37
У Дніпрі пройшла незвична сесія міськради - фото 1

Спочатку голосували на задньому дворі міськради. А далі – онлайн, з дивану вдома.

За процесом спостерігав кореспондент 34 телеканалу.

Парковка міськради. Кожному ставлять стілець. Дистанція – метр один від одного. Міські депутати дотримуються карантину і збираються на 55-шу сесію.

«Тренувалися, звичайно, виходити в онлайн-режимі. Мені до вподоби насправді. Тому що весна і якось так все по-новому», — ділиться депутатка Дніпровської міськради Юлія Дмитрова.


Прийшли не всі. Більшість із тих, хто з’явився — у масках та рукавичках. Стільці обробляють антисептиком.
Міський голова Борис Філатов пропонує поїхати усім додому та голосувати онлайн. Аби не наражати себе на небезпеку.

«Процедурно голосуємо, що режим сесії не переривається. Вона переноситься в онлайн. Прошу підтримати», — закликав міський голова Дніпра Борис Філатов.


Рішення підтримують.

«Та взагалі елементарно просто. Тестували все і дуже зручно. Відмінно все», — каже Руслан Вишневецький, депутат Дніпровської міськради.


Усі сідають по машинах та їдуть додому. Після — виходять в Інтернет. За допомогою програми "Zoom" розбирають питання порядку денного та голосують.

«Якщо мене чуєте, покивайте головою», — просить секретар Дніпровської міськради Олександр Санжара.


Він вів сесію із ситуаційного центру. О. Санжара каже, що ця сесія стала для депутатів викликом. У такому форматі працювали вперше. І правил карантину не порушили. І всі питання вирішили. Зокрема 2020-й оголосили роком Олександра Поля. Ухвалили нову редакцію програми співфінансування ОСББ і ЖБК.
Та вулицю Медичну перейменували у вулицю Георгія Дзяка.

Хочете отримувати оперативні та важливі новини? Підписуйтеся на наші канали в Telegram і Youtube, сторінки в Instagram, Facebook і Twitter. А також приєднуйтеся до нашої групи на Facebook: там ви маєте можливість публікувати власні новини.

Поділитися: