У Дніпрі пройшла друга сесія міськради VIII скликання

27 січня, 13:08
У Дніпрі пройшла друга сесія міськради VIII скликання - фото 1

Муніципальні депутати ухвалили низку рішень.

Депутати міської ради ухвалили рішення щодо збільшення фінансування "Програми з локалізації та ліквідації амброзії полинолистої та інших карантинних рослин на території м. Дніпра на 2019–2023 роки". Програму додатково профінансували на мільйон гривень, який необхідний для застосування агрохімічного методу В боротьбі з амброзією.

Також депутати затвердили програму розвитку історії міста та місцевої ідентичності "З Україною в серці" на 2021-2025 роки. Вона спрямована на збереження та подальший розвиток українських національних культурних традицій та історичних цінностей, а також забезпечення ефективного опору іноземній антиукраїнській агресії у сфері культури. У плані програми зазначено про продовження розбудови в парках, скверах та зелених зонах Дніпра об’єктів історико-культурного спрямування. Також планується створення історико-культурних центрів, парків, музеїв і проведення робіт Із консервації, реставрації, ремонту, реабілітації та музеєфікації об’єктів культурної спадщини — таких як Новобогородицька фортеця, пам’ятки археології на Ігренському півострові, Севастопольський парк та інші зелені зони Дніпра.

Була проголосована низка кредитних угод з різними державними банками. Кредитними грошами наповнять бюджет розвитку, який витратять на інфраструктурні проєкти та ініціативи з благоустрою.

Ще народні обранці звернулися до Кабінету міністрів України з проханням продовжити строк укладання договорів медичними закладами з Національною службою здоров’я України для отримання фінансування без наявності документа, що підтверджує доступність будівлі та приміщення для осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення.

«Відповідно до пункту 2 постанови Кабінету Міністрів України від 25.04.2018 № 410 “Про договори про медичне обслуговування населення за програмою медичних гарантій” до 31.12.2020 заклади охорони здоров’я, які бажають укласти договір про медичне обслуговування населення за програмою медичних гарантій з НСЗУ, не подають сканованої копії документа, що підтверджує доступність будівлі та приміщення для осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення відповідно до будівельних норм і правил. Заклади охорони здоров’я не мають можливості до кінця року отримати відповідний документ, як це передбачено Постановою, через недостатність часу для створення умов. Просимо внести зміни до законодавства України та продовжити строк укладання договорів закладами охорони здоров’я з НСЗУ без наявності згаданого документа для отримання фінансування», — йдеться у зверненні.


І на завершення було ухвалене рішення про реорганізацію деяких міських медзакладів. Із планами міської влади на сферу охорони здоров’я можна ознайомитись за посиланням.

Президіум Дніпровської міської ради - фото 153519

Президіум Дніпровської міської ради
Дніпровська міська рада

У Дніпрі пройшла друга сесія міськради VIII скликання - фото 153521

Дніпровська міська рада

Нагадаємо, раніше ми повідомляли про те, що у Дніпрі продовжується реконструкція Набережної Перемоги.
Поділитися: