У Дніпрі пройшла чергова сесія міськради: за що голосували депутати?

У Дніпрі пройшла чергова сесія міськради: за що голосували депутати? - фото 1

Сьогодні пройшла чергова сесія міськради Дніпра. Менше ніж за годину проголосували за все блоками.

Депутати збільшили фінансовий ліміт для проєктів співфінансування ОСББ. На 50 тисяч для поточних ремонтів, на пів мільйона — для капітальних. Також ввели штрафи для людей, які смітять на вулиці. Це контролюватимуть комунальники. А ще виділили гроші на премії для молодих бібліотекарів.

«Середній вік співробітників бібліотек складає 50 років. Лише 39 молодих спеціалістів — це 16% — працюють у нашому місті. Цієї програмою ми стимулюємо молодих спеціалістів віком до 35 років, які мають можливість отримувати матеріальну допомогу від міської ради», — говорить голова комісії з питань освіти, культури, молоді та спорту Наталя Демідова.
«Молоді бібліотекарі будуть отримувати щорічну доплату від міськради — 2 тисячі гривень. Також можуть підвищувати свою кваліфікацію. Алею дипломатів біля скверу Героїв передали департаменту парків та рекреацій. Це перший крок. Далі ми цю алею будемо ремонтувати, там замінять асфальт, газон, встановлять систему поливу», — говорить міський голова Борис Філатов.

Реклама

Раніше ми писали про те, що у Дніпрі на Червоному Камені з’явилася приватна парковка з огорожею.

 

 

 

 

Наріна Волнянська.
Наріна Волнянська. Редактор сайту 34.ua Випускниця факультету "Систем і засобів масової комунікації" ДНУ ім. О. Гончара в 2014 році. Працювала журналістом в міських інтернет-виданнях, а також модератором пресконференцій. Пишу новини про все, що відбувається в місті, області, країні та світі.

Реклама