У Дніпрі пройде TMS GRAND PRIX: коли та де?

У Дніпрі пройде TMS GRAND PRIX: коли та де? - фото 1

17 жовтня у Дніпрі відбудеться Гран-Прі турнір з бразильського джиу-джитсу Ліги TMS.

70 топових борців змагатимуться за призовий фонд у розмірі 400 000 гривень і звання кращих у дев'яти вагових дивізіонах. Фінальною подією чемпіонату стане боротьба за титул абсолютного чемпіона TMS League 2021, а медіапартнером турніру став 34 телеканал.

На змаганнях будуть сутички найтехнічніших хлопців і дівчат з України, Ізраїлю, Молдови та Литви. Перемогу можна здобути тільки достроково — больовим або задушливим прийомами. Ці правила гарантують глядачам безкомпромісні і динамічні сутички у боротьбі за чемпіонський пояс Ліги TMS.

Всі любителі і фанати єдиноборств можуть стати глядачами та свідками цього масштабного спортивної події. 17 жовтня, Дніпро, СК "Трудові Резерви". Квитки можна придбати на Kontramarka.ua

Реклама

Раніше ми писали про те, що криворожанка представлятиме Україну на конкурсі "Міс Всесвіт-2021".

 

Наріна Волнянська.
Наріна Волнянська. Редактор сайту 34.ua Випускниця факультету "Систем і засобів масової комунікації" ДНУ ім. О. Гончара в 2014 році. Працювала журналістом в міських інтернет-виданнях, а також модератором пресконференцій. Пишу новини про все, що відбувається в місті, області, країні та світі.

Реклама