У Дніпрі пройде Міжнародний фестиваль дитячого кіно ім. Марлена Матуса

У Дніпрі пройде Міжнародний фестиваль дитячого кіно ім. Марлена Матуса - фото 1

Фестиваль дитячого кіно розпочнеться 5 жовтня і триватиме чотири дні.

Захід проходитиме за підтримки програми "Культурна столиця". Він збере близько 100 учасників із різних країн світу та областей України. Під час фестивалю визначать найкращі роботи в різних номінаціях. А для гостей проведуть екскурсію містом та майстер-класи.

«Ми отримали більш ніж 50 робіт у різних номінаціях: анімаційне, ігрове, документальне кіно, соціальні ролики, музичні кліпи, дитячі передачі тощо. Всі вони різноманітні за тематикою, але дуже щирі, як і всі дитячі роботи. Ми сподіваємося, що наші закордонні гості зможуть до нас доїхати, зважаючи на обмеження під час карантину. Також ми точно знаємо, що представники з інших областей України все ж таки будуть», — сказала організаторка фестивалю Надія Кучма.


За словами художної керівниці заходу Світлани Кольцової, фестиваль — це чудова нагода для живого спілкування між однодумцями.

«Ми всі вже скучили одне за одним, тому це велике везіння, що нам все ж таки вдасться провести цей фестиваль наживо. Насолодитися спілкуванням, показати красоти нашого міста, дати можливість дітям виразити себе, послухати їхні думки, поділитися досягненнями та напрацюваннями, і це має бути дуже цікаво. Ми вдячні “Культурній столиці” за таку можливість», — поділилась Світлана Кольцова.

 


Нагадаємо, раніше ми повідомляли про те, що у Дніпрі стартує освітньо-гумористичний проєкт "Тіні Гумору", який реалізується в межах міської програми "Культурна столиця".

Реклама