У Дніпрі пройде “ГогольFest”: чого чекати дніпрянам?

Влад Троїцький з групою Дах Дотерс. Фото: DniPro ГогольFest - фото 1
Влад Троїцький з групою Дах Дотерс. Фото: DniPro ГогольFest

З 2 до 3 жовтня у Дніпрі пройде “ГогольFest”. На трубах колишнього заводу зіграють оперу, а на Річковому вокзалі покажуть вистави про майбутнє та людські стосунки. Докладніше про подію розповів Євгеній Гендін, позаштатний радник міського голови Дніпра.

За словами позаштатного радника міського голови, на фестивалі буде три локації: територія колишнього заводу, Центр сучасного мистецтва та Річковий вокзал. На останній на відвідувачів чекає музична програма; театральна та освітня — в Центрі сучасного мистецтва. Гранд-подія “ТРУ” відбудеться на території заводу.

«Гранд-подія, яка відбудеться в районі колишнього заводу Карла Лібнехта, пройде вперше і більше ніколи не повториться. Таке було на першому фестивалі, коли був перформанс у метро, на другому фестивалі — "Даха Браха" пливла по Дніпру», — сказав Євгеній Гендін.

Вистава поблизу труб відбудеться о 19:00. Як сказав Гендін, там буде унікальна світлова техніка. Але завітати на “ТРУ” зможе лише 500 людей, які придбали квитки. Їх усі розпродано. Для тих, на кого квитків не вистачило, буде онлайн-трансляція на сторінці “ГогольFest” у Facebook.

«“ГогольFest” — це унікальний захід. За словами Влада Троїцького — це історія про Україну нашої мрії. Наприклад, у Центрі сучасного мистецтва на Крутогорному узвозі будуть театральні вистави та освітня програма. Також там будуть німецько-британські і швейцарські проєкти. Тематика — спілкування, людська самотність, усвідомлення себе людиною у нових реаліях пандемії. Це сучасне мистецтво, коли глядачу не розжовують сенс, тому він знаходить його самостійно», — сказав позаштатний радник міського голови.

Зауважимо, “ГогольFest” проходитиме у Дніпрі втретє. За словами Євгена Гендіна, позаминулого року на “ГогольFest” завітали 6 543 людини, минулого — 7 800. Спостерігається щорічна тенденція зростання кількості відвідувачів.

Також Євген Гендін нагадав, що “ГогольFest” відбудеться з урахуванням усіх противірусних заходів. Наприклад, обов'язковим буде носіння масок та пред’явлення COVID-сертифікату на входах до локацій.

Реклама

Раніше ми писали, що у Дніпрі пройде "ГогольFest".

Реклама