У Дніпрі проходить реконструкція парків: як оновляться зони відпочинку

Фото: Горсовет Днепра - фото 1
Фото: Горсовет Днепра

Нові майданчики, доріжки, лавки. У Дніпрі продовжують облаштовувати зони відпочинку. Наразі роботи тривають у парку Володі Дубініна та Писаржевського. Що вже встигли зробити, що планують та у скільки обійдеться капремонт?

Ремонтувати парк Володі Дубініна почали ще у 2017 році, але роботи затягнулися. Комунальники пояснюють: раніше не вистачало коштів. Утім зараз можуть продовжити. Нині прокладають доріжки.

«Ми продовжимо мощення – це у реконструкції парку найголовніше. Далі будемо озеленювати і облагороджувати зону відпочинку», – розповів виконроб будівельного майданчика реконструкції парку Сергій Білоус.


У парку планують зробити майданчик для проведення концертів та масових гулянь. Також висадять фруктові дерева і декоративні рослини. А ще встановлять вбиральні, лавки та сміттєві баки. Зону відпочинку зроблять доступною для всіх людей. Загалом витратять 60 мільйонів гривень.

«На центральній алеї буде пандус, з боку вулиці Високовольтна теж буде можливість для пересування людей. По всій території парку люди з обмеженими можливостями зможуть пересуватися без проблем», – розповів заступник директора КП «Міська інфраструктура» Юрій Скляр.

Потім підрядники встановлюватимуть ливнівки. Їх обіцяють зробити потужними, аби парк не підтоплювало після опадів. За озеленення візьмуться у вересні.

А от частину парку імені Писаржевського вже відремонтували. Тут є майданчик, дитяче кафе, нові тротуари та лавки.

Облаштовувати парк почали у 2019 році. Ремонт поділили на чотири етапи. Зараз триває третій. Роботи проводять біля могили Льва Писаржевського. Ця частина парку вважається меморіальною. Пам’ятник планують відділити від інших зон. Біля нього покладуть тротуарну плитку світлого кольору.

Крім того, планують зробити пішохідні та велодоріжки, три майданчики зі спеціальним безпечним покриттям і ще одне дитяче кафе. На все з міського бюджету витратять 120 мільйонів гривень. Завершити третій етап збираються вже восени. Також обіцяють облаштувати Амурський парк та сквер імені Івана Старова.

Реклама

Реклама