У Дніпрі продовжують ремонтувати дороги у дворах

25.02.2020, 13:30
У Дніпрі продовжують ремонтувати дороги у дворах - фото 1

Зараз комунальники працюють у дворі на вулиці Березинській, 27.

До кінця тижня обіцяють заасфальтувати тротуари і підходи до під'їздів. Після цього встановлять бордюри і зроблять саму дорогу.

«За сприятливої погоді роботи тут завершать до 10 березня», — розповів директор фірми-генпідрядника Сергій Кот.


Також він додав, що на дороги укладають якісний асфальт. Крім того, протягом року фірма-генпідрядник спостерігає за виконаним об'єктом, а в разі виникнення на ньому дефектів, зобов'язується їх усунути.

«Усього на масиві "Лівобережний-1" планується відремонтувати дороги близько 20 будинків. Роботи триватимуть протягом двох місяців. Водночас ремонт внутрішньоквартальних доріг триває в інших районах міста, там працюють близько 10 бригад. Усього в цьому році планується оновити шляхи у дворах більше 150 будинків. На це з бюджету міста виділено близько 300 млн гривень», — сказав заступник начальника відділу благоустрою департаменту благоустрою та інфраструктури Дмитро Коробов.

Хочете отримувати оперативні та важливі новини? Підписуйтеся на наші канали в Telegram і Youtube, сторінки в Instagram, Facebook і Twitter. А також приєднуйтеся до нашої групи на Facebook: там ви маєте можливість публікувати власні новини.

Поділитися: