У Дніпрі продовжують ремонт внутрішньо-квартальних доріг

24 травня, 13:04
У Дніпрі продовжують ремонт внутрішньо-квартальних доріг - фото 1

З бюджету на це виділили 200 мільйонів гривень.

З початку 2020 року асфальт вже замінили на 40 вулицях. Зараз працюють у Соборному районі. Деталі розкаже кореспондент 34 телеканалу.

Ірина мешкає на вулиці Дмитра Донцова вже півстоліття. Каже, за цей час не було жодного капітального ремонту дороги. А з кожним роком ями ставали все глибші.

«У нас тут дуже багато траншей, по яким проводили електромережі, водопостачання і тому подібне. Мами, діточки, колясочки, інваліди - їм пересуватися дуже важко і небезпечно», — каже Ірина.


Після того як мешканці звернулись з заявою до міської ради — їх внесли у список на ремонт. Зараз на вулиці працюють комунальники.

«Зняли асфальт старий повністю, буде кластися новий, бордюри. Плануємо встигнути за місяць», - розповідає комунальник Євген Зайвий.


Ремонтують дорогу ще у 2 дворах Соборного району. На вулиці Івана Акінфієва роботи розпочнуть у червні. Також до кінця року планують оновити асфальт на житловому масиві “Парус”. І ще дорожнє покриття замінять на вулиці Моніторній.

Хочете отримувати оперативні та важливі новини? Підписуйтеся на наші канали в Telegram і Youtube, сторінки в Instagram, Facebook і Twitter. А також приєднуйтеся до нашої групи на Facebook: там ви маєте можливість публікувати власні новини.

Поділитися: