У Дніпрі продовжують демонтаж наливайок

29 березня, 17:08
У Дніпрі продовжують демонтаж наливайок - фото 1

24 березня прибрали ще одну споруду, яка розташовувалася на вулиці Орловській, 43.

«Згідно з рішенням виконавчого комітету Дніпровської міської ради, здійснюється демонтування цієї тимчасової споруди. Так, інспектори з благоустрою неодноразово фіксували порушення правил торгівлі алкогольними напоями. У кіоску продавали алкоголь неповнолітнім особам, а також після 22:00. Усі ці випадки були зафіксовані адміністративними протоколами, згідно з якими особи, що здійснювали продаж, були притягнуті до відповідальності. Власник кіоску порушив рішення міської ради та норми чинного законодавства України», — розповіла юристка КП "Благоустрій міста" Антоніна Кисиль.


Скарги щодо незаконних точок продажу алкоголю дніпряни можуть залишати за посиланням. Нововиявлені адреси перевіряють щомісяця.
З початку року було демонтовано 27 тимчасових споруд за порушення правил благоустрою міста та ще 4 — за незаконний продаж алкоголю неповнолітнім та після 22:00.
Особам, які незаконно продають алкоголь, загрожує штраф від 1 тисячі 700 до 6 тисяч 800 гривень.


Нагадаємо, раніше у Дніпрі входи до наливайок почали завалювати бетонними блоками. Нещодавно на Слобожанському проспекті таким чином закрили відразу два заклади.

Олександр Воловоденко

Хочете отримувати оперативні та важливі новини? Підписуйтеся на наші канали в Telegram і Youtube, сторінки в Instagram, Facebook і Twitter. А також приєднуйтеся до нашої групи на Facebook: там ви маєте можливість публікувати власні новини.

Джерело: Дніпровська міська рада
Поділитися: