У Дніпрі продемонстрували оновлення тролейбусних і трамвайного депо коштом ЄБРР

У Дніпрі продемонстрували оновлення тролейбусних і трамвайного депо коштом ЄБРР - фото 1

До тролейбусних депо № 1 та № 2, трамвайного депо і вагоноремонтних майстерень придбали понад 60 одиниць обладнання та запасних частин.

Реклама

Серед нового обладнання та запасних частин – стенд для перевірки та регулювання гальм, паяльна станція з ноутбуками, гідравлічний візок, запасний суперконденсатор, лазерний стенд для перевірки сходження коліс, комплект шиномонтажного устаткування, консольний кран для тролейбусного депо № 2.

«Працюю у цьому депо 35 років, і за цей час такого масштабного оновлення нашої технічної бази ще не було. Раніше використовували вже морально застаріле обладнання, багато чого робили вручну. А зараз — просто краса працювати з новими механізмами для технічного огляду чи ремонту тролейбусів. Це значно підвищує якість роботи, а також економить час. Дуже добре, що керівництво міста розуміє: окрім придбання нових тролейбусів, слід оновлювати і технічну базу для їхнього обслуговування», — підкреслив начальник тролейбусного депо № 2 Олег Кононов.

 

У Дніпрі продемонстрували оновлення тролейбусних і трамвайного депо коштом ЄБРР - фото 156911

Дніпровська міська рада

Електрик згаданого депо Дмитро Мілевський також оцінив нове обладнання, зокрема паяльну станцію:

— За допомогою цього сучасного апарата обслуговуємо електронну плату тролейбуса, або, так би мовити, його мозок. Раніше така робота виконувалася звичайним паяльником.

 

У Дніпрі продемонстрували оновлення тролейбусних і трамвайного депо коштом ЄБРР - фото 156913

Дніпровська міська рада

Нагадаємо, раніше ми повідомляли про те, що у Дніпрі готують до відкриття відділення Центру підтримки дітей та сімей. У центрі надають підтримку дітям та сім’ям, які постраждали від домашнього насильства.

Реклама