У Дніпрі привітали волонтерів напередодні Міжнародного свята

У Дніпрі привітали волонтерів напередодні Міжнародного свята - фото 1

Привітали добровольців, презентували фільм та провели онлайн-тренінг.

Напередодні Міжнародного дня волонтерів в обладміністрації провели тематичний захід. Там зібрали добровольців з усієї області аби привітати та вручити пам’ятні подарунки. Серед нагороджених – лікарка та громадська діячка Тетяна Канчура. Дівчина останні чотири з половиною роки займається волонтерством. Навчає людей основам домедичної допомоги, популяризує донорство та здоровий спосіб життя.

«Для мене волонтерство — це потужна інвестиція в своє майбутнє і, мабуть, майбутнє своїх дітей. Зараз я витрачу трошки свого часу, щоб зрообити мою область, мою країну кращу. А мої діти житимуть, вчитимуться в кращій країні», — говорить волонтерка Тетяна Качура.
«Кожному, хто долучається до добрих справ і дарує частинку себе — привітати з цим міжнародним днем, подякували за те, що ви робите. Сил наснаги та здоров’ я вам. І дуже хочу, щоб добро, яке ви сієте сьогодні, було добрим здобутком для всієї країни», — говорить заступниця голови ДніпроОДА Ольга Горб.

Під час заходу презентували фільм про добровольців області. У трьох серіях – історії кількох родин, які займаються волонтерством.

«Це історія про те, як волонтерство входить в життя людини, як воно продовжується в її дітях, як воно потім можливо продовжується в професії. Деякі герої навіть, завдяки волонтерство поміняли свій фах», — говорить авторка фільму Ольга Володимирова.

Раніше ми писали про те, що у Дніпрі у театрі Шевченка презентували нову комедію.

Реклама

Марина Положай
Марина Положай Кореспондентка. Досвід роботи — 1 рік. Улюблені теми матеріалів: тварини, б'юті-індустрія, стиль життя, освіта.

Реклама