У Дніпрі презентували план кварталу в центральній частині міста

Дмитро Волик. ФОТО: МОСТ-ДНЕПР - фото 1
Дмитро Волик. ФОТО: МОСТ-ДНЕПР

У Дніпрі представили архітектурний план вулиць Паторжинського, Гончара, Грушевського та Жуковського, який установить правила для будівництва у цьому кварталі.

У Дніпрі презентували план цілого кварталу. Він об'єднує вулиці Паторжинського, Гончара, Грушевського та Жуковського. За периметром тут не можна буде зводити будинки, вищі за шість поверхів, а всередині — максимум до 19-ти. Архітектори кажуть — документ визначає не лише висоту будівель, але й їхню кількість. А ще — озеленення та облаштування території. Це необхідно, аби новобудови не закривали пам'ятки й інші монументи у центрі міста.

«Це один з найцікавіших кварталів міста, тому що у ньому практично не сформована активна забудова. Але на ньому є кілька фрагментів території, де запланована активна будівельна діяльність», — каже головний архітектор Дніпра Дмитро Волик.

Про важливість такого роду планів розповів розробник детального плану кварталу Юрій Єрошек.

«Кожен квартал в ідеальному сенсі повинен отримати такий детальний план. На якому показано скільки будинків можна розташувати на території», — зазначає розробник детального плану кварталу Юрій Єрошек.

Раніше ми писали про те, що у міськраді обговорили питання благоустрою набережної Дніпра.

Реклама

Айміна Арнаут
Айміна Арнаут Кореспондентка. Освіта: ДНУ ім. О. Гончара. Досвід роботи: 2,5 роки. Улюблені теми: тварини, стиль життя, природні та погодні явища, міжнародні новини.

Реклама