У Дніпрі презентували книгу "Славутич"

У Дніпрі презентували книгу "Славутич" - фото 1

Зазвичай вони виступають з народним танцем, а тепер опинились і на сторінках. У Дніпрі презентували книгу "Славутич".

Її авторка — Леся Степовичка каже — присвятила матеріал однойменному ансамблю. Скільки писала твір ? Де його можна почитати? І чи знали про нього самі артисти ? — розказали наші журналісти.

Як завжди у народних костюмах і з музичними інструментами. Але виступають не на сцені, а у бібліотеці. Серед книжок.

Так, розповідають артисти "Славутича", святкують те, що стали персонажами однієї з книг.

І хоч презентація книги про ансамбль для артистів не стала несподіванкою, чим саме вони запам'ятаються на сторінках — знають не усі.

А у тексті і про виступи, і про особисте назбиралося чимало, каже авторка Леся Степовичка. Писати його почала 9 місяців тому, а презентувала спеціально до трьох ювілеїв.

«Наша Україна святкує свою незалежність: 30 років, 50 років тому було створено у нашому місті ансамбль фольклору українського танцю і пісні. І це створив Георгій Павлович Клоков. Йому б в цьому році виповнилося 90 років», — розповіла авторка книги "Славутич" Леся Степовичка.

Свій ювілей "Славутич" відзначив нещодавно. На ньому були присутні столичні гості, письменники і художники. На свято народному колективу привезли й відповідні подарунки.

На сцені був увесь колектив із шістдесяти чотирьох учасників. Одні грали на музичних інструментах, інші — танцювали та співали.

Так само усіх тепер зобразили і на палітурці книги, розповідає директорка ансамблю. Утім, більш важлива на обкладинці навіть не світлина.

Поки що надрукували усього двісті примірників. Два з них вже подарували обласній бібліотеці Кирила та Мефодія. Почитати книгу можна у краєзнавчому відділі.

Реклама

Реклама