У Дніпрі презентували книгу-альбом про Дніпровську набережну

У Дніпрі презентували книгу-альбом про Дніпровську набережну - фото 1

Про минуле, сьогодення і майбутнє. У Дніпровській міськраді презентували книгу-альбом "Дніпровська набережна".

Її видали коштом ґранту, отриманого у межах програми Бориса Філатова "Культурна столиця". У книзі є альбом фотографій пам’яток набережної. Та задуми архітекторів, над якими вони наразі працюють.

«Матеріал збирався протягом декількох років. Ця книга присвячена першим будівельникам набережної та тим, хто реконструював цю набережну і зробив її більш сучасною, європейською. У цій книзі не тільки історія, а й альбом. Яскравий альбом архітектурних пам'яток», — розповідає автор книги та кінодокументаліст Ігор Родіонов.
«Мені хочеться вірити, що це не остання презентація книг, які будуть виходити про Дніпро», — ділиться Григорій Гельфер, керівник художньої ради при міському голові.

Книга вийшла накладом у 350 екземплярах. Вона написана українською та англійською. Можна придбати у книжкових магазинах та знайти у Центральній міській бібліотеці.

Эліна Калініченко

Хочете отримувати оперативні та важливі новини? Підписуйтеся на наші канали в Telegram і Youtube, сторінки в Instagram, Facebook і Twitter. А також приєднуйтеся до нашої групи на Facebook: там ви маєте можливість публікувати власні новини.

Реклама