У Дніпрі працівниця "Укрпошти" направляла гроші фірми на свій рахунок, для сплати кредиту

У Дніпрі працівниця "Укрпошти" направляла гроші фірми на свій рахунок, для сплати кредиту - фото 1

Компанії вона завдала шкоди в розмірі понад 120 тисяч гривень.

У Дніпрі під суд відправили робітницю "Укрпошти", яка за рахунок компанії виплачувала власні банківські кредити. Про це повідомили у пресслужбі прокуратури Дніпропетровської області.

Як з'ясувалося, в 2019 році начальниця відділу Центру операційного фінансового супроводу Дніпропетровської дирекції "Укрпошти" внесла змінену інформацію в автоматизовані системи — до них вона вписала дані свого податкового номера та особистого рахунку. Згодом гроші, які надходили у компанію, потрапляли безпосередньо "в кишеню" жінки.

Внаслідок цієї операції "Укрпошті" вона завдала збитків на суму понад 120 тисяч гривень.

«Дніпропетровської місцевою прокуратурою № 2 затверджений і направлений до суду обвинувальний акт щодо посадовця АТ "Укрпошта" за вчинення кримінальних злочинів, передбачених ч. 3 ст. 362 і ч. 1 ст. 364 ("Несанкціонована зміна інформації, яка обробляється в автоматизованих системах, вчинена особою, яка має доступ до неї, що завдало значної шкоди, зловживання службовим становищем") КК України», — зазначили у пресслужбі прокуратури.

Тривають судові розгляди.

Раніше ми писали, що у Дніпрі підбили підсумки минулого тижня. Копи виїжджали на аварії, крадіжки і напади тварин.

Максим Журавель

Хочете отримувати оперативні та важливі новини? Підписуйтеся на наші канали в Telegram і Youtube, сторінки в Instagram, Facebook і Twitter. А також приєднуйтеся до нашої групи на Facebook: там ви маєте можливість публікувати власні новини.

Реклама

Реклама