У Дніпрі посадовицю медичного закладу будуть судити за одержання хабара

У Дніпрі посадовицю медичного закладу будуть судити за одержання хабара - фото 1

Злочин стався у лютому цього року.

Як повідомляє пресслужба прокуратури Дніпропетровської області, слідством з’ясовано, що до керівниці служби радіаційної безпеки неназваного медзакладу звернувся громадянин щодо отримання свідоцтв про проходження курсів із підвищення кваліфікації медсестрами приватної стоматологічної клініки. За вплив на ухвалення позитивного рішення членами постійно діючої комісії з перевірки знань та у подальшому отримання свідоцтв чиновниця забажала неправомірну вигоду у сумі 11 тисяч 600 гривень.
Під час одержання цих грошей зловмисницю було викрито.

Правоохоронці почали кримінальне провадження за ч. 2 ст. 369-2 (одержання неправомірної вигоди за вплив на ухвалення рішення особою, уповноваженою на виконання функцій держави) КК України. Розслідували його, склали та направили обвинувальний акт до Дніпропетровської місцевої прокуратури № 1. Офіцери правосуддя затвердили документ та скерували його до суду. Наразі триває відповідний розгляд кримінального провадження. Обвинуваченій загрожує штраф від 788 тисяч 250 до 1 мільйона 576 із половиною тисяч гривень або позбавлення волі на строк від двох до п’яти років.

Нагадаємо, раніше ми повідомляли про те, що СБУ дійсно викрила на хабарі людину, яка взяла гроші за вирішення питання про проходження навчального курсу із заходів безпеки при роботі з рентгенівськими апаратами і гарантувала здачу заліків. От тільки це був, як тоді заявила спецслужба, керівник обласного Центру радбезпеки і з більшою сумою неправомірної вигоди.

Олександр Воловоденко

Хочете отримувати оперативні та важливі новини? Підписуйтеся на наші канали в Telegram і Youtube, сторінки в Instagram, Facebook і Twitter. А також приєднуйтеся до нашої групи на Facebook: там ви маєте можливість публікувати власні новини.