У Дніпрі попрощалися з Олексієм Кавлаком, який загинув під час вибуху авто

Фото: facebook - фото 1
Фото: facebook

Відкрита труна, червоні троянди, вінки й близько 20 людей зі свічками у руках. Більшість присутніх — волонтери та інструктори з домедичної допомоги. Так тихо і без пишних церемоній у Дніпрі попрощалися із загиблим Олексієм Кавлаком.

Прощання відбулося ввечері просто біля моргу на території лікарні ім. Мечникова.

Нагадаємо, чоловік помер учора вранці від вибуху у його автівці. Особу загиблого встановили швидко. На місці трагедії знайшли його документи. Громадськість знала Олексія, як інструктора-парамедика. Та знайомі й товариші додають: не лише у професії, але і в житті він завжди ладен був прийти на допомогу. Тому тим, що сталося, шоковані.

«Це дійсно був шок, тому що Олексій завжди був доброю, привітною людиною. Абсолютно неконфліктним. Ми з ним працювали у декількох проєктах. Дуже багато моїх бійців також з ним співпрацювали. Проходили у нього навчання. Тобто абсолютно неконфліктна людина», — говорить знайома загиблого Яна Зінкевич.
«Ми всі приголомшені цією подією. У нас версій зовсім ніяких немає. Він був настільки життєлюбною, миролюбивою людиною, неконфліктною, ніяких у нього проблем не було і в особистому плані. Тобто ми не розуміємо, чому це відбулося», — говорить знайома загиблого Анна Бікетова.

 

Реклама

Раніше ми писали про те, що за інформацією ЗМІ, причиною трагедії на проспекті Богдана Хмельницького у Дніпрі стала саморобна бомба.

 

Наріна Волнянська.
Наріна Волнянська. Редактор сайту 34.ua Випускниця факультету "Систем і засобів масової комунікації" ДНУ ім. О. Гончара в 2014 році. Працювала журналістом в міських інтернет-виданнях, а також модератором пресконференцій. Пишу новини про все, що відбувається в місті, області, країні та світі.

Реклама